szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - jak wprowadzałyście Sinlac?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
behatka
2007-04-20
Email
Dziewczyny - wielka prośba:) Napiszcie jak wprowadzałyscie Sinlac, tzn. od jakich ilości, przez ile czasu itp. Interesuje mnie jeszcze czy to mozna podawac przez smoczek czy tylko łyzeczka - bo mi pasowaloby dawac to na noc bo wieczorem mam kryzeys pokarmoway. O Sinlacu czytalam juz wpisy tu na forum i na stronie internetowej. Potrzebuej konkretów. Bede baaardzo wdzieczna za wszystkie wpisy:)
asia79
2007-04-24
10:29:54
Email
cześć dziewczyny,czytam co piszecie na temat sinlac,jedna z was pisze że wykorzystuje go do przyżadzania innych potraw,prosze odezwij się i napisz do jakich.Moje maleństwo nie przepada za mlekiem,postanowiłam zakupić Sinlac może akurat jej zasmakuje,tylko nie bardz wiem jak moge go jeszcze wykorzystać,dlatego prosze was o pomoc.Pozdrawiam
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum