szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Problemy z jedzeniem


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
asia79
2007-04-09
Email
Witam, moja Milenka skonczyla wlasnie 7 miesiecy od kilku dni przechodzi tak zwana trzydniowke a wiec byla goraczka, wysypka i tak by sie to moglo zakonczyc gdyby nie to ze teraz nie chce nic jesc. Martwie se bo to juz trwa od kilku dni, probowalam juz wszystkiego i nic a przeciez nie moge podawac jej samych soczkow -Prosze poradzcie mi cos!
lidiamital
2007-04-14
11:48:02
Email
Cześć. Wczoraj temperatura nadal była wysoka dziś tylko stan podgoraczkowy. Ale mam mu dawać co 4 h nurofen w syropku żeby do wsrostu ewentualnego nie dopuścić. Nie chce jeść ale po troszeczku udaje się go nakarmić. Dziś spał aż do 8.30 to pierwszy raz od urodzenia. Jest tą temperaturą wykończony i taki biduś błędny w ockach ledwo łazi na łapkach ale dziś się więcej usmiwchał. Może kryzys minął.A jak maleńka ma na imię? Jak się czuje i jak z jedzonkiem? Mam nadzieję,żę u Ciebie lepiej bo się serce człowiekowi kraje jak tak patrzy na własne dziecko kiedy takie chore. Asiu mogę zapytac gdzie mieszkasz? Ja w Radomiu ale pochodzę z pod Radomia z Pionek. Odpisz mi tu jeśli możesz lub na gg.Podałam i tu też ci podam 5357495 Pozdrawiamy i dziękujemy za zainteresowanie. Piekna dziś pogoda szkoda, że na spacerek iść nie możemy
asia79
2007-04-14
20:39:39
Email
Hej to dobrze że jest już lepiej i że malutki już sie usmiecha,nic tak nie łagodzi zmartwień jak uśmiech takiego bobasa.Milena niestety ma jeszcze katar tak sie wycfanila że nie chce pic syropu bo wszystko wyplówa,z jedzeniem troszke lepiej,niestety musimy przeczekac to chorupsko i oby wszystko wróciło do normy.Ja jestem z Kielc a mój numer gg to 10169810.Pa
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum