szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Do mam kupujacych Pampersy


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
olufal
2007-02-22
Email
hej nie chce siac paniki ale uzywalam pampersow Pampersa od poczatku urodzenia sie Ameli.wszystko bylo ok bylam zadowolona... do czasu :( uzywalam juz pampersow 4+ a tu nagle pojawily sie dray jakas zielona pieluszka co podobno wchlania lepiej wilgoc moze i tak ale Amelia po krotkim uzytkowaniu tych pieluch (5dni)dostala wysypke w okolicach narzadow pluciowych i na brzuszku!!!Czy ktras z Was tez to zaobserwowala? Nie wprowadzilam nic nowego do jej diety...no juz sama nie wiem...
kasiarys7
2007-04-21
13:02:33
Email
Uważam ,ze orginalne pampersy są najlepsze.Może faktycznie za słabo zaciskasz rzepa-ja na początku miałam tak pare razy a teraz po 2 m-cach mam wprawe i wszystko jest ok.sprawdz za każdym razem czy dobrze zakładasz pieluche ,czy ta wewnętrzna osłonka w pampersie jest dobrze wywinięta.Teraz to już wszystko powinno być ok.No jeszcze czy nie zakładasz za nisko?Ogólnie PAMPERSA oceniam na 10.Mojego maluszka nie uczula i jestem b.zadowolona.Cena-?poluje na promocje i polecam także chusteczki tej samej firmy.Kupuje czteropak-wychodzi taniej.
Basia.26
2007-04-22
08:00:47
Email
oj, to sie zdarzało także nam, takie niekontrolowane wycieki siusiów. wtedy najczęściej zmieniałam pieluszki na rozmiar większe i lepiej zapinałam je:) wszystkie kłopoty mijały:) no le tak to jest, ze jak dziecię siusia i dźwigni nózki do góry to wszystko wylatuje poza pampersa. co do kupki to taki numer Miłosz zrobił moim teściom.... zakitował się po same pachy:) ale to wszystko jest przejściowe. uważnie trzeba zakladać i zapinac pieluchę, sprawdzac falbanki czy są wywinięte i dopasowac rozmiar pieluchy do dziecka :)
dota
2007-04-22
09:37:38
Email
Aniu23 ja miałam identyczny problem co Ty praktycznie każda kupa była na wierzchu najczęściej tyłem wylatywała, bokami nieraz też i nie z powodu źle założonej pieluchy tylko po prostu Nadia tak jakoś robiła te kupki że wylatywały no i była cała do przebrania. Niezależnie od rodzaju pieluch bo myślałam ze te pampersy są do niczego, ale tak było w kazdej pieluszce a trochę ich wypróbowałam :) Teraz ma już 11 miesięcy i już praktycznie wcale nie zdarza się taka kupka "na wylot" hihi tez dlatego że te kupki mają inną konsystencję. Pozdrawiam i życzę duuużo cierpliwości w przebieraniu szkraba :)
olufal
2007-04-22
23:42:55
Email
Kasiarys7 -wiesz ja tez ocenialam pampersa na 10 i bylam z niego bardzo zadowolona5ameli od poczatku kupowalam tylko pampersy) i teraz gdybym mogla to nadal kupowalabym malej te pieluchy ale bez tego zielonego wkladu pampersow juz nigdzie nie dostane a z wkladem uczulaja :( straszny mialam problem ze zmiana pieluch bo huggis tez mala zaczely uczulac... a teraz juz 2gi tydzien uzyway pampersow z Rossmana i pupa piekna a ja zdziwiona :)
kasiarys7
2007-04-23
08:06:05
Email
olufal my jeszcze używamy pampersów(nr-2 od 3 do 6 kg.) bez tej zielinej powłoczki -od którego rozmiaru jest ona wprowadzona?.juz nie długo trzeba będzie zmienić rozmiar i chcę być w temacie wiem tylko że jak jest promocja w markecie to stoja dziewczyny z pampersa i reklamują właśnie te o których piszesz nawet jest cała prezentacja-postawiony lejek na pieluszkach tych "ich" i zwykłych i leją wode leją.Hagisy też próbowałam sa dobre ale dla mnie mniej chłonne od pampersa a i jeszcze mały dostał kiedyś odd znajomch te z biedronki-też niezłe podobne z wchłanianiem do hagisa.A cenowo jak narazie w moim rozmiarze nie ma różnic a nawet pampers wychodzi taniej,ostatnio za 98 szt.płaciłam 41 zł tj.42 gr. za sztuke.Haginsa za 80 szt.płaciłam 40 zł. i co tu szuka wychodzi 50 gr.nie wiem jak będzie przy większych pieluchach a jak narazie zostaje przy pmpersie(a jak cenowo wychodzą z rossmana i ile szt,)
Goga66
2007-04-23
09:35:46
Email
dziewczyny, jeżeli macie tesco lub lidla to próbujcie zmienić pieluchy. Przecież szkoda wydawać tak ogromne pieniądze. Tyle, że tesco, to tylko fioletowe paczki a z kolei lidl to małe opakowania zawierają lepsze jakościowo pieluchy i chyba tańsze. Takie z niemowlakiem z rozłożonymi rączkami i małym fiolet. misiem psndą. Od 8 kg mają zielone opakowanie, mniejsze nie pamiętam jaki kolor. Są jakościowo b. dobre i b. chłonne. Tych w dużych paczkach nie polecam. Najtaniej wychodzą te z lidla tyle, że nie każdy ma dostęp.
olufal
2007-04-23
12:02:57
Email
Ty Kasiu- jak widzialam w lutowych :)- masz jeszcze malego brzdaca wiec nie zmienialabym mu pieluszek poniewaz robi jeszcze luzne kupki wiec pamp-ery musza byc dobre -ja bylam z nich bardzo zadowolona. Problemy sa przy tych z zielona wkladka.Ceny z rossmana nie pamietam :( ale i tak Hubi musi troche podrosnac aby je wlozyc :)
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum