szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Do mam kupujacych Pampersy


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
olufal
2007-02-22
Email
hej nie chce siac paniki ale uzywalam pampersow Pampersa od poczatku urodzenia sie Ameli.wszystko bylo ok bylam zadowolona... do czasu :( uzywalam juz pampersow 4+ a tu nagle pojawily sie dray jakas zielona pieluszka co podobno wchlania lepiej wilgoc moze i tak ale Amelia po krotkim uzytkowaniu tych pieluch (5dni)dostala wysypke w okolicach narzadow pluciowych i na brzuszku!!!Czy ktras z Was tez to zaobserwowala? Nie wprowadzilam nic nowego do jej diety...no juz sama nie wiem...
Kasia:)
2007-02-23
07:35:57
Email
Hej Olufal,ja tez ich uzywam-z tym zielonym wkladem juz chyba 2 czy 3 opakowanie i jak na razie spoko,zadnego uczulenia...(tfu odpukac) :)
Kamila
2007-02-23
16:23:36
Email
Konrad też ma to uczulenie :( zmieniłam pieluszki na HAPPY. Pozdrawiamy!
agusiaaa
2007-02-23
17:12:04
Email
witam! Ja też używam tych pampersów, już drugie opakowanie i jak na razie ( oby tak dalej) jest O.K
Angella132
2007-02-23
20:45:30
Email
Hejka!Ja uzywalam pampery tak samo od urodzenia Kamyka. 1 i 2 byly super, a jak przeszlam na 3 to maly dostal uczulenia w pachwinach i fiutek zrobil mu sie czerwony.Pediatra poradzila nam zebysmy zmienili pieluszki - i tak tez zrobilam - teraz uzywamy pieluszki Huggies. Po zmianie pieluszek problemy ustapily! W miedzyczasie szukalam po internecie troche o tym temacie o i znalazlam duzo takich wypowiedzi,ze pampersy od 3 wzwyz powoduja albo uczulenia albo obtarcia. Poza tym bardzo czuc w nich mocz. Wlasnie z tych wypowiedzi innych mam postanowilam kupowac Huggisy i jestem bardzo zadowolona!Teraz uzywam juz 4 i maly ma pupcie jak marzenie. A mam jeszcze jedn dobra rade co do pieluszek - lekarka kazala mi przy kazdej zmianie pileuszki po wytarciu pupy chusteczka osuszyc ja do sucha!
karolina
2007-02-24
11:16:56
Email
Ja zuzylam juz kilka paczek i jest ok.moze wasze malenstwa sa uczulone na ten nowy dodatek.
marta0309
2007-02-24
13:00:01
Email
Gdzies mi sie obilo o uszy , że niektore dzieciaczki moga byc na te pampersy uczulone.
Kamila
2007-02-24
13:15:35
Email
Moja starsza córka też miała uczulenie na pampersy, było to ze 2. lata temu... zmieniliśmy na inne i było ok.
olufal
2007-02-26
14:29:20
Email
dzieki dziewczyny. Zmienilam pampersy i problem z glowy :)
Kasia:)
2007-02-26
22:12:45
Email
No wlasnie dzisiaj pojawilo sie u malej pare krosteczek,ciekawe czy to przez e pieluszki....
asiunia81
2007-03-19
22:01:51
Email
Witam!Ja również mam ten sam problem z Pampersami.Moja córka ma 1,5 roku i od urodzenia używałam tych pieluszek ale odkąd wprowadzili pieluszki z tą zieloną wkładką tak odtąd mała ma problemy z pupcią.Kupiłam więc Haggisy i uczulenie znikło.Coś im nie wyszły te pieluszki.Pozdrawiamy!
asiunia81
2007-03-19
22:03:04
Email
Witam!Ja również mam ten sam problem z Pampersami.Moja córka ma 1,5 roku i od urodzenia używałam tych pieluszek ale odkąd wprowadzili pieluszki z tą zieloną wkładką tak odtąd mała ma problemy z pupcią.Kupiłam więc Haggisy i uczulenie znikło.Coś im nie wyszły te pieluszki.Pozdrawiamy!
olufal
2007-03-19
22:38:31
Email
No prosze czyli jest juz nas troche :) Ostatnio na promocji w Carefull znalazlam stare pampersy bez niebieskiej wkladki wiec kupilam 3 pudla bo jednak przyzwyczailam sie do pampersow...szkoda ze im nie wyszlo... Pozdrawiam
mayasun
2007-04-05
12:23:03
Email
Elizke niestety uczulają te pampersy z zielonym wkładem :( Także faktycznie lepiej uważać i prawie cała paka wielka do oddania.
ania23
2007-04-21
11:26:02
Email
czesc dziewczyny u mnie nie ma akurat problemu z tymi papmersami - Amelka na szczęście nie ma uczulenia ale mam za to inny problem.Często zdarza sie ze jak mała zrobi kupke to wszystko ucieka z papmersa bokiem albo górą i całe ubranko brudne.zdarza sie to dosc czesto nie wiem czy to wina pieluch czy tego ze za słabo zapinam czy moze tego tego ze mała robi dość rzadkie kupki. Jeśli chodzi o siusiu to tez czasem wycieka ale rzadziej. Ale z kupką to ja juz czasem nie mam siły bo musze ją cała przebierać. Czy wy macie taki problem? pozdrawiam!
Kasia:)
2007-04-21
13:02:01
Email
Aniu,moja niunka tez czasem potrafila sie obkitowac jak ta lala- jak byla mniejsza i kupki bywaly luzne....ale to raczej sporadycznie,sprawdzaj czy dobrze do nozki przylegaja te wewnetrzne falbanki-moze to wina za luzno zalozonego pampersa :)
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum