szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Od kiedy "parasolka"?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
joanna
2007-01-27
Email
Moje pytanie moze wyda sie banalne, ale dowiadywalam sie w roznych zrodlach i zawsze uzyskalam inna odpowiedz.Chodzi mi mianowicie o to, od kiedy mozna dziecko wozic w parasolce.Moja Julia jezdzi obecnie w spacerowce(do gadoli sie juz dawno nie miesci) glownie jezdzi na lezaco, bo spacery przesypia.Kupilismy juz parasolke Quinn Zapp, glownie dlatego, ze mozna na nia zalozyc fotelik samochodowy MaxiCosi i w ten sposob jej uzywamy czasami.Ale zastanawiam sie kiedy moge jej uzyc jako parasolki.Dodam, ze wozek jest super malutki i bardzo przydatna na wyjazdach.Julia juz siedzi sama swobodnie, ale czy juz moge ja wozic w spacerowce?Panie w sklepach powtarzaja, ze dopiero jak bedzie sama super siedziec, czyli od ) m-ca. ale ona juz sama siedzi super?!Aha, no i od kiedy powinnam zmienic fotelik samochodowy?Tez juz sie dowiadywalam i tez otrzymalam rozne odpowiedzi.Moze wy mie cos doradzicie?Z gory dzieki.
bubulinka
2013-10-03
22:04:42
Email
Ja moją małą zaczęłam wozić w spacerówce, gdy miała 7 - 8 mcy, kiedy już siedziała. miałam niezbyt fajny wózek z gondolą, byl ciężki. A spacerówkę coś w tym stylu: http://www.lulajbaby.com/wozek-spacerowy-alfa-fioletowy-p-807.html Ma rozkladane oparcie, więc jej mały kręgosłup też mógł sobie odpocząć. A ja pokochałam spacerki, bo wreszcie moglam spokojnie iść, a nie "cisnąć" wózek ;-)
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum