szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Jak długo przesypiają w nocy maluchy na piersi??


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
polishgirl
2006-10-16
Email
Dziewczyny chciałam się Was zapytać jak długo w nocy spia wasze brzdące, tzn ile razy sie budzą? Chodzi mi o te karmione piersią tylko. Mój synek ma 7,5 miesiaca karmie go tylko piersia, oczywiście też zupki i deserki, ale mleko tylko z piersi, zadnych kaszek na mleku bo jest uczulony. Niestety nie dość że zasypia przy piersi, to jeszcze budzi się około 5 , czasem więcej razy w nocy, muszę mu podać pierś , possie troszke i zasypia. Jestem już tym troche zmęczona, bo jak po kąpieli zaśnie to chciałabym już mieć czas dla siebie, a tu niestety musze byc czujna bo za godzinę znowu sie obudzi. Wczoraj np budził sie od 20 do około 23 sześć razy, no i w nocy chyba drugie tyle. Chciałabym nadal karmić go piersią, tymbardziej że na sztuczne mleko jest uczulony, ale juz naprawde męczą mnie te jego pobudki.
niikitaa
2006-10-18
11:53:19
Email
O rany dzisiaj Nika budziła się w nocy chyba ze STO RAZY brrr jesem padnięta. To chyba wina żelaza i zaparć jakie ja ostatnio męczą. :o(
Basia.26
2006-10-18
17:23:53
Email
tak pinkie, u mnie smoczek i misiu wystarczały;) karmiłam zawsze na siedzaco.
beatusia
2006-10-18
18:21:00
Email
Podobnie jak Wy juz nie mogę się docz ekać przespanej nocy!!!
Inka
2006-10-18
22:57:35
Email
Pinki a ile meisiecy ma Twoj Maluszek? Ja nie kladlam )nadal tego nie robie) podkladu pod przescieradelko. A jesli chodzi o przeciekanie pieluszek to jakie stosujesz i moze rozmiar malemu nie pasuje bo jesli robi duzo w pieluszke to moze sa za malo chlonne? dzisiaj Maly padl o 20.30 obaczymy co bedzie dalej. Ide spac bo nie wiem kiedy sie obudzi.
Basia.26
2006-10-19
08:45:31
Email
Inka, ja używam Pampersów, używałam też haggisów i happy. zkażdej Milek potrafił się wysiusiac na zewnątrz, bo juz tak ma, że lubi nóżki i pupe dźwigac jak siusia, hihi, wtedy pyrtuś gdzies mu sie podwinie i w miejscach zapinania wszystko wyciurka zostawiając pieluszkę suchą;) kombinowałam mniejsze, większe pieluszki, ale to nic nie dawało. musiałam bardzo dużo uwagi poswięcać sposobowi zapinania pieluszek, wszystko musiało być precyzyjnie zrobine, jak w budowie zegarka;) i tak to było az weszły pampersy strecze, już wcale nie mam tego kłopotu:)
Basia.26
2006-10-19
08:46:53
Email
jak ktoś inny przewijał Miłka, to juz wiedzialam, ze jest 70% pewne, że bedzie miał ubranko mokre;) teraz juz nie mam tego kłopotu:)
pinkie
2006-10-19
09:10:47
Email
Używam pampersów Tesco. Wcześniej uzywałam rossmanowskich, ale właśnie one były za mało chłonne. Te "tescowe" zmieniam raz w nocy, po karmieniu ok 0.00 tak na wszelki wypadek, a od 19tej już zdąży nieźle napęcznieć. Do rana (tj do kupki ok 5.00) wytrzymuje. Mały ma 4 mies,waży 7,5kg , pieluchy w rozmiarze 4-9kg. Sika jak stary.
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum