szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - WYDŁUŻANIE PRZERW MIĘDZY KARMIENIAMI


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
Agata
2005-03-14
Email
Dziewczyny, moja Saruśka od kilku dni wydłuża sobie przerwy między karmieniami. Wcześniej jadała z dokładnością co 2 godziny. Od 4 dni w ciągu dnia robi sobie przerwy 4-godzinne!! No, ale za to wypija więcej mleka...już dochodzi nawet do 150 ml. A w nocy potrafi przespać 6-7 godzin bez karmienia. Czy to nie za długo? W sobotę położyliśmy ją spać o 20.00 i sami ją wzięliśmy na śpiącą o 4,30 do karmienia. To było aż 8,5 godziny. Czy w tym wieku (za dwa dni kończy 3 miesiące)to się tak zaczyna normować? Jak to było z waszymi maluszkami?


kyja
2005-03-18
12:46:14
Email
zrobiłam dziś kaszkę na bebilonie pepti-wypił tylko 25 ml, potem już tylko płakał i łypał na cyca, co miałam robić...mam wątpliwości czy to sie ostatecznie uda...
Agata
2005-03-18
14:09:05
Email
Kyja nie załamuj się!!! Wiem, że ci jest ciężko...ale próbuj...może w końcu się uda!!!Trzymam za was kciuki.
Mała
2005-03-19
09:53:27
Email
Natalce mleka daję 210 ml.Kaszki 150 ml.Zupka-około 120 ml(cały słoiczek)Natalka dostaje rano mleczko, później kaszke, później znów mleczko, po mleczku zupkę, później mleczko i znów na noc mleczko.Karmię ją średnio co 3-4 godziny.W między czasie herbatka i czasem jakiś deserek-typu jabłuszko, lub coś ze słoiczka.Czasem boję się ze ją za mało karmię,a czasem że za dużo.Ale wygląda dobrze, przybiera na wadze.Nie wygląda ani grubo ani też za chudo:).Martwię się tylko ze nei chce pic soczków.Krzywi się na każdy smak.[Właśnie teraz wypijam jej soczek bo stał już około 48 godzin.I wypiła pare kropel i koniec].Kamila dajesz Kini dwa dania?Ja albo zupkę albo danie.Nie za mało?
Mała
2005-03-19
09:57:09
Email
Aha, zapomnaiałm dodać.Do mleka dodaję pół łyczeczki kleiku ryzowego-zalecenie lekarza z powodu ulewania.
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum