szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - PIERWSZE URODZINY MALUSZKA


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
Isia
2006-07-20
Email
Kochane mamuśki, mam problem. Weronika 12 sierpnia kończy roczek i chcemy to uczcić. Problem jest: co podać gościom w kwestii sałatki i ciepłego dania? Chcę to zrobić sama, aby utrzeć choć trochę teściowej nosa (niech zobaczy, że nie jest niezastąpiona). Wizualna oprawa też się liczy, podpowiedzcie mi też, jak udekorować pokój i stół? DOdam, że innych małych dzieci nie bedzie (w rodzinie moja Wikusia jest rodzynkiem), sami dorośli. Pomożecie?
agnieszka74
2006-07-21
22:52:40
Email
na oko..hehe
czosnku moze nie za duzo bo bedzie walić....
Isia
2006-07-22
21:25:50
Email
Tiaaaaaaaa.... Zaraz mi jeszcze powiesz, żebym puszki otworzyła przed dodaniem ich do sałatki...
agnieszka74
2006-07-22
22:41:37
Email
no koniecznie...heheh
Isia
2006-07-25
22:45:11
Email
A jak udekorować stół? Nie mam pomysłu kompletnie...
renya
2006-07-25
23:09:20
Email
Nasza imprezka co prawda odbędzie się z małym poślizgiem, ale stół mam zamiar udekorować raczej tradycyjnie - jasny obrus, może jakieś ozdobne serwetki, bukiecik kwiatów, żadnej przesady. Byleby to wszystko wyglądało schludnie i będzie ok. Jeszcze do końca nie wiem czy goście przyjdą na obiad czy już po obiedzie - nie mogą się zdeklarować, więc czekam. Najważniejsza ma być Alinka, więc chciałabym dać jej jak najwięcej radości - kolorowe baloniki, fajny torcik, dużo torebek do rozpakowania :) Dzisiaj było bardzo kameralnie i szybciutko - Paweł szedł do pracy na drugą zmianę, wybraliśmy się więc na wspólny spacer, kupiliśmy malutkiej wiatraczek (nie wypuszczała go z ręki, a uśmiech nie znikał z jej twarzy) i spinki do włosów z misiami :D Widzę, że Ty masz w planie imprezkę z rozmachem - trzymam więc kciuki (żeby udało Ci się utrzeć nosa teściowej :P) i z całego serca życzę powodzenia
Isia
2006-07-26
12:22:01
Email
Reniu, może nie z rozmachem, ale tak jakoś mi się marzy... Jeszcze wszystkiego nie zaplanowalam, ale kolezanka poddała mi fajny pomysł na dekorację. Reniu, jeszcze raz buziaki dla ROCZNEJ już Alinki!!
renya
2006-07-26
13:53:11
Email
Dzięki, Irenko! Z niecierpliwością będę czekała na fotoreportaż z urodzin Wiki :D
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum