szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - ząbkowanie - pomocy!!!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,
Napisano: Treść:
21Aneta
2006-07-01
Email
Dziewczyny mój mały chyba wkońcu ząbkuje! NIe śpi po nocach, marudzi, wszystko pcha do buzi... Juz tak ładnie spał a teraz znowu horror! Mam pytanie - czy mogę mu dawać paracetamol i żel na ząbki Dentinox jednocześnie?? Nie mam pojęcia czy nie będzie jakiejś reakcji miedzy nimi... A tak wogóle co wy dawałyście maluchom na uśmieżenie bólu? Jak często i w jakich ilościach?? Mam nadzieję, że szybko mu te pierwsze ząbki wyjdą...


21Aneta
2006-08-26
12:54:49
Email
Mojemu synkowi bardzo boleśnie wybijają się górne ząbki. Górną prawą jedyneczkę jakoś przeżyliśmy (ślicznie się świeci jak mały się śmieje) ale ta lewa nas wykończy. Dopiero udało mi się malego ululać po godzinie histerycznego płaczu. Myślałam, że ze zmęczenia płacze.. ale zaczęłam masować mu dziąsełka i się uspokoił, po minutce spokojnie zasnął. Ma strasznie opuchniete i czerwone dziąsła... Jedno dobre, ze przy tym nie gorączkuje i nie ma biegunki. Niedługo wychodzę do pracy, mam nadzieje że będzie później spokojny z tatusiem...
kabria
2006-08-28
20:36:36
Email
no i mamy nastepne ząbki...lewa górna jedyneczka przebita, dwójka sie przebiła prawie, a trójka sie przebija, no i prawa strona popuchnięta,,,,czyli nie 4 a 6 górnych ząbków naraz sie przebija i chyba 2 boczne dolne.Jak narazie mała sobie nieźle radzi, jedynie w nocy sie czesciej budzi a najbardziej nad ranem, POZDRAWIAM
joanna
2006-09-04
18:53:54
Email
POmocy!Kiedy wychodza pierwsze zabki???Moja mala ma 12 tyg. i nie chce wierzyc, ze to moga byc zabki, ale niektorzy tak twierdza.Mala spi w nocy normalnie jak zwykle, tylko w dzien wogole.Jest marudna, slini sie. Nie chce butelki (dokarmiam butla) tylko cyca i strasznie duzo pije herbatki( z butelki) a mleka nie chce.Wieczorami placze jak opetana.Koleczki juz przeszlismy i to wygladalo zupelnie inaczej.NIe wiem co o jest.Pisze tutaj, choc nie wierze ze to maga byc zabki.
polishgirl
2006-09-04
19:54:41
Email
Joanna, to moga byc jednak ząbki. Mój maluszek tak własnie od 3 miesiac był marudny, slinił się, gryzł wszystko i w czwartym miesiacu wyszły mu dwa dolne ząbki. Tak więc mozliwe że przez ten miesiąc będzie marudna Twoja córcia, bo najbardziej boli jak jeszcze zębów nie widać, a potem jak wyjdą to juz będzie lepiej. Pozdrawiamy. Acha i proponuje smarowac malutkiej dziasełka żelem na ząbki, do kupienia w aptece, napewno nie zaszkodzi a może pomóc.
alator
2007-05-21
17:39:05
Email
Od pewnego czasu moj 6 miesieczny synek budzi sie ze strasznym krzykiem. Ma zamkniete oczy i bardzo glosno placze. Trudno go uspokoic. Czy to moga byc zeby? Czy u Was tez tak bylo? Sam umie zasnac w lozeczku bez problemu. Nie pracuje, wiec nie teskni za mna. W buzi nic nie widac. Czy to zabki? Z gory dziekuje za odp. pa
asonta
2007-07-30
10:54:44
Email
Witam dziewczyny Moj 4 i pół miesieczny antos tez ostatnio bywa niespokojny ale czy to zabkowanie? Nie mam pojecia niby wszystkie objawy na to wskazuja slini sie na potego pcha wszystko do buzi Słyszalam ze sposobem na sprawdzenie czy ida zabki jest wkladanie poprostu do buzi palca pod ktorym mozna wyczuc zabka Probowalam sprawdzic ale nic nie wyczulam Wczoraj maly tak wieczorem potwornie plakal i byl niespokojny i niewiedzialm czy to bol brzuszka czy zabkowanie? Pozdrawiam wszystkie zabkujace maluszki;-)
anna27
2007-08-06
21:44:02
Email
hej laski ja mam 8-mio miesiecznego synka i co prawda od urodzenia przespał w całosci tylko 2 noce, a teraz do tego dochodzi marudzenie w ciagu dnia. Czasami juz nie mam nerwów bo niczym go nie mozna zaintresować. Tylko mruczy eee i tak w nieskonczonosc. Tez nie wiem czy to zeby czy poprostu moj synek staje sie taki niedobry. A co do tych nocy to ze 3 razy zawsze musze wstac bo sie kreci mruczy a to smoczka a to herbatki i tak moje noce wygladaja.
dodka591983
2007-08-07
23:34:24
Email
wszystkim zabkujacym dzieciompolecam homeopatyczne kuleczki OSANIT w naszym wypadku czynia cuda, chwilka moment i Filip jest spokojny rozdrarznienie przechodzi.
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum