szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - ZĄBKOWANIE...


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
MoNiSiA
2006-06-10
Email
...zaczęło się i u nas. :-((( Wczoraj przeżyłam istny horror. Mała płakała...co ja mówię! Darła się jak by Ją ze skóry obdzierali!!! Poprostu koszmar, powróciły wspomnienia z okresu kolek... CALGEL nie działa, albo nie wiele działa. Czy w razie takiego ataku mogę podać czopka? Dodam, że Julka nie gorączkuje. I dodam, że nie widać wyrastających nowych, więc sama nie wiem, czy ten atak to przez płacz, czy przez to, że byłam w szkole i nie mogłam przy niej być...Bunt? Być może, ale strasznie mi źle... I nie chcę żeby tak płakała :-( Achhh...no to się wyżaliłam, czekam na pomoc. Dziękuję.
magi
2006-11-02
07:41:41
Email
moje maleństwo swędzą dziąsełka , co polecacie na tą dolegliwość ???
Daniel
2006-11-03
09:58:58
Email
czesc:))))))) moja Wikusia właśnie ząbkuje MASAKRA własnie skończyła 5 miesięcy i dwa tygodnie jeden ząbek sie przebił i druga jedyneczka obok juz pewnie lada dzień wyjdzie.Mała nie chce jesc ani pić trzeba jej wmuszac, poza tym mało spi w nocy budzi sie kilka razy....razem z męzem stwierdzilismy ze trzeba jej ulżyc i dajemy jej panadol i viburkol to jedyne co pozwala jej usnac dłuzej niz pół godzinki... malutka zaczeła marudzic jakis tydzień temu jak jej sie przebiła jedyneczka... biedna tak bardzo ja bolało achha jeszcze jedno też mam calgel ona go szybko zlizuje i chyba jej nie pomaga:(pozdrawiam
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum