szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - KOLCZYKI


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,
Napisano: Treść:
Kamila
2006-05-24
Email
Hej dziewczyny! Chciałabym małej Kini przekłóć uszy :) Andziu, widziałam, że Twoja córcia ma kolczyki, jak to zniosła? Pewnie dobrze, bo była wtedy chyba maleńka... nie rozumiała.. żałuję, że wcześniej tego nie zrobiłam.. teraz Kinia pewnie będzie się łapała za uszka.. Które z Waszych małych księżniczek mają kolczyki?
wika
2008-03-04
10:49:56
Email
Witam! NADIA MA KOLCZYKI !!! Wygląda super , jak prawdziwa dama. Cieszę się ze sie zdecydowałam, chociaż miałam trochę strach. Zniosła to bez sensacji, wiadomo , rozpłakała się po pierwszym uchu, ale jak zeszłyśmy z fotela, chwilka i było ok. Ma kolczyki ze stali chirurg. w kolorze złota(pozłacane) z jasnorózowymi cyrkoniami. Kosmetyczka kazała polewac wodą utleniona a gdyby sie zaczerwieniło to mascią Tribiotic, a jak nic sie nie dzieje to tylko wodą utl. Kamila , a twoja Kinga ma kolczyki? Pozdrawiam i życzę odwagi, nie było źle!
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum