szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - KOLCZYKI


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, następna
Napisano: Treść:
Kamila
2006-05-24
Email
Hej dziewczyny! Chciałabym małej Kini przekłóć uszy :) Andziu, widziałam, że Twoja córcia ma kolczyki, jak to zniosła? Pewnie dobrze, bo była wtedy chyba maleńka... nie rozumiała.. żałuję, że wcześniej tego nie zrobiłam.. teraz Kinia pewnie będzie się łapała za uszka.. Które z Waszych małych księżniczek mają kolczyki?
kyja
2006-05-27
15:49:55
Email
aa,żeby nie było niedomówień:nie zakładam Misiowi sukienek;-)))rysy twarzy ma dośc delikatne, no i włosy nieźle mylą;-)))
Eryka
2006-05-28
14:48:52
Email
Kyja! Te nasze chłopaczki, rzeczywiście mają cos wspólnego. Mój też jest często mylony z dziewczynką (też nie zakładam mu sukienek:)))
Kamila
2006-05-28
21:56:08
Email
Dziewczyny jak zawsze można na Was liczyć :-) no cóż.. jednak przekłóję Kini uszka, nie uważam tego za jakiś atak barbarzyństwa.. myślę, że mała dobrze to zniesie, bo przy szczepionkach nie płacze, tylko się krzywi ;) ja sama miałam pierwsze kolczyki w wieku 13. lat i żałuję, że wcześniej się nie zdecydowałam. Dzięki za wszystkie opinie! Pozdrawiamy!
MoNiSiA
2006-05-29
11:21:34
Email
Jak już będzie po, to napisz swoją opinię i jak to Kinia zniosła. :-) No i jeśli będziesz chciała, to oczywiście foteczkę wklej :-) Buziolki dla fasolka i Kini :***
olufal
2006-05-30
00:09:20
Email
Ja pamietam jak dzis kiedy to 3lata temu musialam zrobic sobie kolejne dziurki aby corka meza przebila swoje uszy :) ja jedna dziurke i ona jedna ja druga i ona druga :) moje juz zarosly a ona na teraz 12 lat i ciagle kupuje kolczyki :) Pozdrawiam Ola
wika
2007-11-05
12:00:23
Email
witam! chciałam własnie założyć taki sam temat, bo szukam opini odnośnie kolczyków u małych dziewczynek. Podoba mi się jak dziewczynki mają założone delikatne kolczyki. Wygląda to fajnie. ja miałam kolczyki dopiero w wieku 10lat (po Komuni Sw.)i zupełnie inną metodą niz jest to robione teraz.Moja Nadia dostała złote kolczyki na Chrzest. Chciałabym jej przekłuc uszy ale nie wiem kiedy. Ma teraz 6 miesięcy. Koleżanka przekłówała uszy córce jak miała 9 m-cy i dobrze to zniosła. Napiszcie jeszcze coś na ten temat. Pozdrawiam!
ciekawa
2007-11-05
13:51:38
Email
No własnie ja też bym chciala-Nastusia dostała ode mnie kolczyki na chrzciny:)
Kasia:)
2007-11-05
14:03:48
Email
hejka,latem widzialam w parku dziewczynki 10 miesieczne z kolczyczkami.Wtedy moglam przekluc Lence,bo teraz boje sie ze lobuz bedzie ciagal a dwa jak ja ją teraz unieruchomie,a ma piekne delikatne z chrzcin.Mysle wiec o poczekamiu do nastepnej jesieni-czy to nie bedzie dobre rozwiazanie????choc najchetniej juz bym chciala...Ciekawa slyszalas o kims dobrym w naszym miescie?
bea1978
2007-11-05
14:06:51
Email
Moja znajoma przebijała córci jak mała miała 5 miesiecy i pani kosmetycznka powiedziała jej ze to najleprzy wiek,bo dziecko jeszcze nie jest na tyle rozwiniete żeby sie łapac za uszy. Ja córci nie przebiłam jak była mała, zrobiłam to dopiero jakis rok temu jak miała 4 latka i powiem wam ze cieżko było. Dała jedno przebic a drugie dopiero po dwugodzinnej namowie i przekupywaniu :) Gdybym miała jeszcze raz przeżyc wszystko od początku to myśle że przebiłabym jej właśnie w wieku około 5 miesiecy.
kaprysna
2007-11-05
14:13:48
Email
Dolaczam sie do przeciwniczek. NIe przekuje swojej corce uszu, bo chce aby sama zdecydowala, czy chce miec dziury, czy nie. Jak bedzie bardzo chciala wytrzyma ten bol (a wcale maly nie jest, szczegolnie przy gojeniu). Pozdrawiam(y)
Kasia:)
2007-11-05
14:14:50
Email
No wlasnie moja ma rok i 5 mies. i sadze ze jest juz za duza na nieswiadome, a za mala zeby chciec,siedziec spokojnie i dac sobie wytlumaczyc :(
ciekawa
2007-11-05
14:15:07
Email
Kasiu ja mam swoja kosmetyczke ale czy ona przebija uszy??? Kurcze mam po dwie pary dziurek to nie pytałam. podaje jej tel jak by co sama zapytaj-ona ma gabinet w mieszkaniu na jarotach. Elżbieta Szpakowska ul. Sobocińskiego 1m8 tel 608304099. To normalny gabinet dlatego podaje info. jej ufam bo jest czyściutka i w ogóle świetna.
Kasia:)
2007-11-05
14:16:46
Email
oki super,dzieki :)
wika
2007-11-07
11:07:17
Email
Witam! dzięki za wasze opinie w tej sprawie. Postanowiłan ze przekłuje małej uszka na wiosnę,podobno lepiej się goi jak jest cieplej. Nadia bedzie miała wtedy ok 10 miesięcy, mam nadzieje ze będzie ok. Pozdrawiam
Dorota
2007-11-08
20:53:14
Email
Przekłułam uszy Grecie gdy miała 10 miesięcy (maj to był). Po pierwszym uchu miałam ochotę powiedzieć - drugie w innym terminie, ale kosmetyczka poszła za ciosem. Greta rozdarła się na maxa, ale krótko to trwało. Zagoiło się bez żadnych kłopotów. Nie dotykała, nie szarpała, zero zainteresowania.
wika
2008-03-04
10:49:56
Email
Witam! NADIA MA KOLCZYKI !!! Wygląda super , jak prawdziwa dama. Cieszę się ze sie zdecydowałam, chociaż miałam trochę strach. Zniosła to bez sensacji, wiadomo , rozpłakała się po pierwszym uchu, ale jak zeszłyśmy z fotela, chwilka i było ok. Ma kolczyki ze stali chirurg. w kolorze złota(pozłacane) z jasnorózowymi cyrkoniami. Kosmetyczka kazała polewac wodą utleniona a gdyby sie zaczerwieniło to mascią Tribiotic, a jak nic sie nie dzieje to tylko wodą utl. Kamila , a twoja Kinga ma kolczyki? Pozdrawiam i życzę odwagi, nie było źle!
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum