szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Kupki


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
Michalina
2005-03-06
Email
Dziewczyny, czy może tak być, że do tej pory mój Łukasz, który robił rzadkie kupki po 5 razy dziennie nagle od 2 dni nie zrobił ani jednej?! Czytałam, że dzieci karmione piersią wypróżniają się bardzo różnie, jedne mogą robić kupy po kilka razy dziennie a inne co kilka dni. Ale czy to możliwe, że częstotliwość oddawanych stolców mogże tak drastycznie spaść z dnia na dzień?
kyja
2005-03-21
09:35:14
Email
Kamila, może idź z Kinią do pediatry.jakiś czas temu, u nas panowała grypa 'żołądkowa', objawiała się albo biegunką albo wymiotami, przeszliśmy ją wszyscy w domu, Misio najlżej-robił o 1-2 kupki więcej niz normalnie i była to biegunka, innych objawów nie miał.Na ubytek płynów z organizmu dobry jest Gastrolit ( chociaz za dobrze nie smakuje)-u nas na receptę,fajnie,że udało Ci się kupić Smectę bez recepty.Może to od zębów?? lepiej przejdź się do lekarza, na wszelki wypadek,ukochaj Kinię:-))))
Agata
2005-03-22
07:17:39
Email
To ja wam dopiszę coś na temat kupek. Moja mała ostatnio bardzo rzadko robiła kupki. Raz na 5-6 dni. Pediatryca poradziła mi abym weliminowała ze swojej diety marchew - bo ja jadałam bardzo dużo surówek z marchwi i piłam soczki marchwiowe. Od tygodnia nie wzięłam marchewki do ust i mała zaczęła robić kupki co 2 dni. Więc coś w tym chyba jest. W końcu pamiętam, że jeśli komuś dokucza biegunka, to najlepiej wtedy jeść zupę marchwiową na zatrzymanie, więć być może przez tą marchew mała tak rzadko robiła kupki.
Mała
2005-03-23
16:08:27
Email
Wiecie...Sorki za szczegóły, ale Natalka właśnie zrobiła kupkę.Takiej zieleni dawno nie widziałam.Właściwie fragmenty zieleni, fragmenty żółtego.Z przewagą zieleni.I trochę luźniejsza niż normalne jej kupki.Od czego to może być?W sumie nie wprowadziałm jej do posiłków żadnych nowości ani dzis ani wczoraj.To samo mleko, ta sama kaszka, ten sam kleik, i zupka którą już nie raz jadła.Jedynie dziś dałam jej soczek jabłkowo-jagodowy.Wypiła parę łyczków.Ale to było niedawno, około 13-14.Poradźcie dziewczyny, bo sie zmartwiłam...
Asiula
2006-01-11
17:55:11
Email
Kobitki, mój Piotruś 3 dzień się nie wypróżnił..nie martwić się?
paren1
2006-01-11
19:14:04
Email
Asiula myślę, że chyba nie musisz się martwić Martynka jak miała ok. 3 miesięcy to nie robiła kupy przez tydzień, potem tez nie bylo za wesolo i robila raz na 4-5 dni.teraz odkad systematycznie dostaje wieczorem butlę Bebiko z kaszką, a w ciąg dnia zjada troszkę zupki to robi nawet dwa razy dziennie, a dziś ma 6 miesięcy
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum