szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - zatwardzenie


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
21Aneta
2006-05-13
Email
Hej mamuśki. Długo mnie nie było.. Mam remont w domu i siedze z Dominikiem u mojej mamy a tam nie mam internetu :( Od dwóch tygodni mój mały jest na Bebilonie no i zaczęły się problemy. Ma straszne zatwardzenia! Pręży się i męczy, nawet płacze jak tłoczy kupkę a tu nic! I tak nic nie zrobi! No i zaczęłam dawać mu czopki. Pomagają ale boję się je często stosować. Dziewczyny - doradźcie mi co mu dawać do jedzenia albo do picia żeby nie miał zatwardzenia??? Proszę o odpowiedz, nie mogę patrzeć jak mój mały się męczy...
Goga66
2006-05-19
13:16:29
Email
Emi - mój znajomy robił bardzo taki delkiatny kompocik z suszonych śliwek. Pomagał nawet na kolki. Ale skonsultuj to lepiej z lekarzem. Ja Zuzi teraz też robię taki kompot jak się nie załatwia przez dwa dni - ale ona jednak jest starsza
Dominika
2006-05-19
19:24:53
Email
mnie a raczej mojemu synkowi pomagala herbatka Hipp "dla kobiet karmiacych piersia" pilam ja bardzo regularnie (codziennie wieczorem) przez cale pierwsze 6 miesiecy i Kubus niegdy nie mial kolki, ani razu tez nie bolal go brzuszek, zawsze ladnie sie wyproznial, czasami tylko mial wieksze gazy ale to pewnie przez koper wloski ktory jest w skladzie tej herbatki... ale jak dla nas to byla rewelacja...teraz juz nie pije jej tak czesto tylko wtedy jak mam na nia ochote:)
Agata
2006-05-20
20:27:59
Email
Hipp ma rewelacyjne soczki śliwkowe - mają działanie rozluźniające na stolec. Właśnie poszłam sprawdzić są od 4 miesiaca życia także śmiało możesz dziecku podać. U nas bardzo pomagają na zaparcia mojej córci.
JOLA-JOLKA
2006-05-21
09:08:36
Email
Mój ma 3 m i 2 dni.Mi kazali dawać sok z jabłka.Pierwszego dnia zetrzeć jabłko i przez gazę przecisnąć i podać mniej niż pół łyżeczki od herbaty.Jeżli nie będzie potem płakał, to na drugi dzień dałam 10ml i tak daję już 5 dni (wczoraj zapomniałam)Ale załatwił się sam na trzeci dzień. mi kazali jeść jabłko i jedną łyżeczkę dziennie kminku mielonego (smak kiepski), ale mały nie miał nigdy kolki po moim jedzeniu.Też karmię piersią, a na noc po kąpieli daję butelkę.Pozdrawiam
bela
2006-05-21
11:03:52
Email
mi Dr zalecila dla malego herbatke jablko z melisa
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum