szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Jak odstawić od piersi???


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
21Aneta
2006-04-24
Email
Dziewczyny jak ja mam odstawić małego od cyca zeby przejsc na butle? Tak zeby obyło sie jak najmniej bolesnie dla obu stron... Powoli czy zdecydowanie? Coraz rzadziej dawac cyca czy wogole od razu tylko butle? Jak to u was wygladało? Mój mały skończy niedługo 8 miesiecy...
Kasia:)
2010-02-08
15:20:37
Email
a obiadki?
basienka25
2010-02-08
16:56:13
Email
Na obiadki gotuję pulpety + ziemniak, brokuł albo marchewka, burak, albo kurczak+ryż + warzywka, albo rybka na parze+ ziemniaki+ warzywka. To najbardziej popularne zestawy obiadków Michasi. Zjada również różne zapiekanki, typu makaron+pierś z kurczaka+brokuły.
basienka25
2010-02-08
16:57:33
Email
Je także naleśniki z serem na obiad:)
Kasia:)
2010-02-08
18:29:27
Email
Dzięki śliczne,zrobię mamie liste dań :) będzie jej łatwiej.....a i mi się przydadzą,tylko jeszcze niech ząbki jej wyjdą,bo jak na razie nie ma-Lenka dostała w 9 m-cu więc czekamy:)
basienka25
2010-02-08
20:12:12
Email
Kasiu, wyobraź sobie, że Misia ma tylko 4 zęby, górne jedynki ledwie widoczne, a gryzie wszystko że szok:) Zup od dawna nie rozdrabniam, ona nawet jabłka gryzie:) U nas menu bogate, bo Misia ma apetyt dosłownie na wszystko:) Nic jej nie szkodzi, więc daję, nawet myślę, niedługo mleko krowie zacząć dawać, Ola też od roku zaczęła pić. Mieliśmy wtedy dostęp do prawdziwego krowiego:) A od piersi odstawiłam je obie tak samo, w jedenaście miesięcy. Na szczęście dla wszystkich moje dziewczynki bezboleśnie i szybko zapomniały o cycu, pod koniec karmienia tylko w nocy już ssały. Ola od kiedy zaczęła dostawać kaszę na dobranoc, przesypiała już całe noce, Michasia budzi się nadal, ale wiem,że nie jest głodna, wystarczy jak przytulę, dam smoka, czasem domaga się, żeby ja wziąć do naszego łóżka, a ja ulegam:)
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum