szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - WĘZEŁ CHŁONNY NA SZYI


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
JOLA-JOLKA
2006-04-11
Email
Witam Dziewczyny. Zauważyłam u mojego maluszka na szyi z tyłu głowy jaką guleczkę.Teraz są z obu stron.Pokazałam ją pediatrze na badaniu przed szczepieniem i ona stwierdziła, że to węzeł chłonny.Czy to normalne, że jest taki wypukły?Ona się tym nie przejęła.Czy miałyście coś takiego u swoich dzieciaczków?Czy powinnam iść do innego lekarza?Czy się tym martwić?Pozdrawiam
JOLA-JOLKA
2008-04-21
19:53:46
Email
Hej.My nadal mamy na główce powiększone dwa węzły.Przy każdej okazji pokazuję to lekarzą, a oni twierdzą, że taka jest nasza uroda.
gila7
2008-04-24
23:27:37
Email
dzięki ciekawa za odpowieć.kamień spadł mi z serca.synek wraca do zdrowia a fasolka się pomniejszyła.pozdrawiam gorąco:):):):)
fronka
2009-09-04
21:57:08
Email
jestem chyba nadpobudliwa ale tez bardzo zaniepokojona.moj synus ma guziłoki z prawej i lewej strony szyji tuż nad barkiem.sa bardzo widoczne przy skrecaniu szyjki a pod palcami wydaja sie byc miekkie i przesuwają sie.co to moze byc? i jakie badania wykonac? poradzcie prosze!!!!!
amela
2009-09-07
21:47:23
Email
Alanek też kiedys miał powiększony węzeł chłonny po przeziębieniu.Po prostu guleczka na szyi przestraszyłam sie bardzo i pojechałam do lekarza gdzie okazało sie ze już tego nie ma.Ale na wszelki wypadek kazał zrobic morfologie.Wszystko było ok efekt gorączkowania.
pinkie
2009-09-08
09:07:44
Email
fronka! ostatnio to samo zauważyłam u synka i lekarka od razu wpadła na trop MONONUKLEOZY . Zrobiła badania w tym kierunku i to potwierdziła. Poczytaj sobie o tej chorobie, zasadnicze jej objawy to: gorączka od dwóch dni do miesiąca, wysypka, powiększone węzły. Ale u dzieci te objawy mogą nie wystąpić jednocześnie. Zapytaj o badania krwi na IGG i IGM mononukleozy. Oprócz tego Tomek miał robione i powtarzane USG śledziony i węzłów chłonnych. To bardzo częsta choroba wśród dzieci, poważna i jest zakaźna - nie powinny chodzic do żłobka i przedszkola
pinkie
2009-09-08
09:09:20
Email
przepraszam, mój synek miał powiększone wszystkie węzły chłonne szyi. Ale te miękkie z boku szyi też ma duże.
zuzik145
2009-10-16
23:21:47
Email
Hej; wpadłam w panikę, u mojej 3,5 letniej córeczki po obu stronach szyi wyczuwalne są małe ruchome guzki, z prawej strony ma ich kilka. Strasznie się boję, że to jakieś zmiany onkologiczne, a tu jak na złość jutro sobota i z wizyty u lekarza nici. Przez weekend chyba osiwieję ze zmartwienia :(

zuzik145
2009-10-16
23:24:46
Email
acha, dodam, że od początku września chorowała -grypa, po 2tyg prób wyleczenia syropami dostała antybiotyk, który w miarę podziałał; jednak do tej pory ma katarek i czasem zakasła :(
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum