szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - mokra podusia


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
21Aneta
2006-04-11
Email
Mam pytanko. Mój 7-miesięczny Dominik ma zawsze po spaniu (niezależnie jak długo śpi i czy jest noc czy dzień)mokrą poduszkę pod główką. Podejrzewam, że się tak poci ale na pleckach nie jest mokry ani nigdzie indziej. Moja mama kiedyś mi powiedziała, że niemowlęta się tak pocą jak mają krzywicę ale jak byłam z nim u lekarza jak miał 5,5 miesiąca to było wszystko w porządku. Czy waszym dzieciom też tak się główki pocą? No bo on ma kompletnie mokrą podusię. Dodam, że małego nie przegrzewam, w jego pokoju zakręciłam grzejniki, żeby nie było za ciepło, na noc zakładam mu bawełnianą piżamkę i przykrywam pierzynką. Trochę się tym poceniem martwię, mały wprawdzie ma włoski ale nie aż tak dużo, żeby się przez nie tak mocno pocił. A może mu jakiejś witaminy brakuje? Doradźcie mi proszę.
21Aneta
2006-04-29
09:24:37
Email
A jak się robi te badania? Z krwi czy z moczu? Nie chcę, żeby mu coś było niedobrego.. chlip, chlip, chlip...

setka
2006-04-29
10:59:52
Email
Aneta wiesz jak od 3dni tez jestem baardzo zaniepokojona spocona glowka mojego synka:((( Dzisiaj to jak go wyjelam z lozeczka to cala pizamke mial wilgotna:(( Mama sugeruje ze to moze stan podgoraczkowy na zabki. Sama nie wiem. Mowilam o tym lekarzowi. Ale on powiedzial ze ciemiaczko Ok i nie mam sie martwic. Nie wiem czy naciskac na badania czy nie?? Chce zrobic morfologi i badanie moczu - czy to wystarczy????
21Aneta
2006-04-29
12:09:24
Email
setka pojęcia nie mam co trzeba zrobić... Mi pediatra małego powiedziała sama że skieruje nas na jakies badania jak bedzie taka koniecznosc. i jest chyba... Mój mały też ma ciemiączko ok i wogóle dobrze się rozwija ale to pocenie to jest tak duże ze szok. Dziś rano jak spał pogłaskałam go po główce i miałam mokrą rękę!
andzia
2006-04-29
19:14:22
Email
Aneta napewno bedzie wszystko dobrze.U Wiki sama zauwazylam poczatki krzywicy poniewaz odtawaly jej zebra.Mimo ze podawalam regularnie wit D3.Od jakiegos czasu Wiki dostaje 2 krople Vigantolu.Nadal ciemiaczko jest duze ale klatka piersiowa chyba wyglada lepiej.U niej glowka sie nie pocila (no moze jak miala 2-3 mies).Wiec tak jak dziewczyny pisza to nie musi oznaczac niedoboru wit D3.Napewno bedzie dobrze.Napisz jak po wizycie.My idziemy 9maja tez troszke sie martwie ale staram sie o tym nie myslec bo Wiki wyglada na zywa i zdrowa dziewczynke.Buzka dla Was
Gosia
2006-04-29
22:06:50
Email
Witam Mateuszkowi też pociła sie strasznie głowka i zglosilam to lekarzowi, zamiast kropelek ktore wczesniej brał, przepisala mi tabletki z wit.d3 ktore rozpuszcza sie na łyżeczce. Po 3 tygodniach wszystko wróciło do normy:)
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum