szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - jak wprowadzac nowe pokarmy


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
Magdalenka
2006-03-23
Email
czesc babeczki! wczoraj zaczelam dawac julce kaszke ryzowa (lyzeczka). od 3 dni daje jej tez 2 lyzeczki do mleka wieczornego. dobrze toleruje, nie ma wysypki, boli brzucha itd. czyli wszusytko ok. jak radzicie - pelny posilek z kaszki dawac jej ok. 12-13, czy tez przesunac na 16? a moze rano ok. 9? kiedy byloby najlepiej? male porcje "na probe" dawalam jej przed posilkiem o 12-13. jak ustawic pozostale danie, czyli na poczatek przeciery z owocow? o jakich porach dawac? jak wy robilyscie? dziekuje za rady! pozdrawiam cieplo, magda
Magdalenka
2006-04-10
15:50:20
Email
od jakichs 2 tygodni podaje jabluszko i kaszke. teraz je juz kaszke jako caly posilek na obiad, ok. 12:30, do tego dostaje troche jabluszka, albo po obiedzie caly sloiczek ok. 60ml. smakuje jej, szczegolnie kaszka, jabluszko troche mniej, ale sie przyzwyczaja. od 2 dni daje tez marchewke. bardzo smakuje.
Magdalenka
2006-04-10
15:54:34
Email
kupy zaczela miec 2 koorowe (zolte i zgnilozielone) ze wzgledu na dodatek zelaza w kaszce. po marchewce juz drugi dzien nie ma kupy. mam nadzieje ze dzisiaj zrobi :-)))
setka
2006-04-10
17:19:55
Email
U mnie jest tak samo. Po kazdym wprowadzeniu czesgos nowego do jadlospisu maly ma problem z kupka. Ale jakos sam sobie radzi bez wspomagaczy:)))
Magdalenka
2006-04-10
17:27:47
Email
ja tez nie stosuje czopkow albo innycn wspomagaczy. daje jej do picia herbatke z koperku i syrop kukurydziany (dziala tak jak laktuloza), ale jula czasem nie chce pic. generalnie nie ma problemu z kupami, wiec teraz tez sie za bardzo nie przejmuje, tym bardziej, ze julka jest spokojna, usmiechnieta, wiec chyba wszystko ok. zazwyczaj po takiej przerwie robi kupe-gigant ;-))) normalnie robi 1 dziennie. w piatek bylam z nia u lekarza: mierzy 66 cm (przez 4 mies urosla 15 cm), wazy 6.8kg, wszystko ok, skakala tak, ze malo pani doktor lozka nie rozwalila, dala sobnie zajrzec do gardla, dokladnie obejrzec, a przy szczepieniach tylko sie skrzywila, nawet nie zaplakala. mala gwiazda mi rosnie ;-)
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum