szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Jak powinien wyglądać rytm dnia w 3 miesiącu życia


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
gabi m
2006-03-16
Email
No właśnie, moja Martusia zaczyna wchodzić w 3 miesiąc i chciałabym wiedzieć, jak Wy, drogie Mamuski radzicie sobie w każdym dniu, lub radziłyście, w tym okresie? Chodzi mi o ustawienie czynności po kolei o ile jest to w ogóle możliwe? Słyszałam, że najlepiej jest np. wychodzić na spacer o tej samej porze itp.
moni
2006-03-21
18:23:06
Email
Setunio nie żałuj tylko działaj,podstępem.
setka
2006-03-21
19:05:11
Email
hihihi GDYBY TO MOJ MAZ CZYTAL.
moni
2006-03-21
21:13:53
Email
Dziewczyny jeśli wasze maleństwa ucinają sobie drzemkę za dnia stwarzacie taką samą atmosferę jak w nocy(przyciszacie radio,załaniacie zasłony,itp.)?Ja w nocy gaszę światło i ściszam radyjko a w dzień telewizor,radio,wszystko chodzi głośno.Nie wiem czy mu za bardzonie przeszkadzam.
KasiaC
2006-03-22
09:12:06
Email
Magdalenka, właśnie tak jak opisujesz postępowałam z Anią na początku (dzięki temu udało mi się ją przyzwyczaić do spania w łóżeczku a nie ze mną). Byłam dumna z postępów, bo Ania czasami zasypiała przy pierwszej próbie. :) Niestety od jakiś 2 tygodni jej się zmieniło i jak wkładam są do łóżeczka (bardzo śpiącą, ale jeszcze świadomą) od razu zaczyna ryczeć, nawet nie zdążę jej położyć. Nie wiem czemu jej się tak porobiło. :(
KasiaC
2006-03-26
08:42:20
Email
Magdalenka, muszę Ci podziękować. Książkę Tracy Hogg mam już od jakiegoś czasu, kiedyś zaczęłam ją czytać, ale nie przypadła mi do gustu, więc sobie odpuściłam. Postanowiłam do niej wrócić, jak zaczęłaś ją zachwalać. :) Na razie przeczytałam rozdział o zasypianiu i jestem bardzo zadowolona. Nigdy nie patrzyłam na ziewanie Ani w ten sposób. Już od dwóch wieczorów stosuję się do jej porad i nie jest źle. Ania zasypia w łóżeczku (co prawda uspokajanie trwa dość długo). Nie wiem tylko czemu Ania wieczorem zasypia na 15-30 min i budzi się. I tak 2-3-krotnie. Trzeba wtedy uspokajanie zacząć od nowa. Może jak się przyzwyczai do łóżeczka, to będzie spać spokojniej.
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum