szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - MATERACYK GRYCZANO - KOKOSOWY


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
Betti
2006-03-14
Email
Cześc dziewczyny, jutro idę do szpitala rodzić, i chciałam przygotować łóżeczko dla maluszka, tylko mam problem (błąchy, ale jest) nie wiem na której stronie powinien leżeć noworodek? Wiem, że póżniej się zmienia na drugą, ale od której zacząć??? Pozdrawiam, i proszę trzymajcie za mnie kciuki, bo do odważnych kobiet nie należę (szkoda), i mam ogromnego pietra.
setka
2006-03-14
11:34:18
Email
Co do materacyka to nie mam pojecia - moj jest z bagiennych traw. Chcialam tylko napisac ze TRZYMAM ZA CIEBIE KCIUKI:)) POROD JEST CO PRAWDA "DOSC" BOLESNY ALE TO TAKZE NIEZAPOMIANE CHWILE NA CALE ZYCIE:)))) U mnie bylo ciezko ale to prawda co mowia inni "zapomnisz". JAk dojdziesz do siebie to musowo sie odezwij:)) POWODZENIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Migotka
2006-03-14
11:46:36
Email
Ja kupiłam materac zrbiony z kokosa i trzciny.Podobnie jak Setka trzymam za Ciebie kciuki.Urodzenie dzieciątka,które 9 mieś.nosiło się pod sercem to najpiękniejszy moment w życiu kazdej kobiety.Fakt poród bywa bolesny,ale ja swój wspominam całkiem nieżle:)Życzę Ci dużo sił,odwagi i cierpliwości.Zobaczysz,ze jak przytulisz soje maleństwo to wszystkie złe chwile odejdą w zapomnienie,a ta maleńka istotka stanie się dla Ciebie całym światem:)Trzymaj się i koniecznie się odezwij.Pozdrawiam cieplutko.Migotka.
Doti
2006-03-14
12:04:36
Email
O kurczę, ja mam gryczano - kokosowy i nie miałam pojęcia, że najpierw jedna strona a póżniej druga. Ja położyłam Gretkę na gryczanej.
Doti
2006-03-14
12:05:41
Email
No to ja też trzymam kciuki!!!! Powodzenia no i pochwal sie póżniej!!!
Doti
2006-03-14
13:02:41
Email
ooo proszę???
edmars
2006-03-14
14:38:03
Email
czesc doti , jakis debil robi sobie uciechę, podszywa sie pod nasze nicki i pisze wstrętne rzeczy, chyba ignorancja to najlepsze rozwiązanie, ja zareagowałam na swiństwo jakie mi zrobił, ale chyba niepotrzebnie bo ten rodzaj choroby leczy sie zwykłym olewatorstwem. pozdrawiam
ilona81
2006-03-14
18:00:53
Email
Dziewczyny..jesli chodzi o materacyk, to najpierw na kokosku, a kiedy maluszek zaczyna brykać, tzn. chodzić,czy raczkować, przewraca sie na grykę, by lekko masowała i pobudzała jego mięsnie ;)
Magdalenka
2006-03-14
18:43:15
Email
ale fajne wynalazki teraz sa w polsce! zazdroszcze, tu takich nie widzialam. dobrze ze sa inne, ktore to nieco rekompensuja, ale tylko nieznacznie!pozdrawiam
pinkie
2006-05-20
22:01:22
Email
No to jak to jest z tym materacykiem? W szkole rodzenia powiedzieli nam, ze moze być pod kątem 15 stopni. W moim łóżeczku są otwory co 12 cm. Jak z jednej strony podniosę kołeczki o 12 cm, to powstaje kąt ok. 5st (obliczyłam z tangensa ;)))) i wydaje mi się, ze to strasznie duży kąt. Mąż też twierdzi, ze dziecko może się zsuwać.
Goga66
2006-05-20
22:02:35
Email
ja wkładałam pod nóżki łóżka grubą książkę i to wystarczy
pinkie
2006-05-20
22:02:45
Email
eeech, zapomniałam o zdjeciu...

Goga66
2006-05-20
22:14:58
Email
no, b. sliczny pokoik i mebelki ale kąt za duży. Podłuż jednak grubą książkę pod nóżki lub materac od strony główki (tak mi kiedyś lekarz doradził
pinkie
2006-05-20
23:00:17
Email
Dzięki, też mi się wydaje, ze za duzy ten kat. Zamiast pod nóżki włożę jednak deskę pod stelaż, a przy pierwszej wizycie pediatry poproszę o opinię.
MoNiSiA
2006-05-21
08:22:21
Email
Julcia ma materacyk - jak dobrze pamiętam - kokosowo-gryczany. Bardzo fajny, stabliny, sztywny. Zgadzam się z Gosią, że kąt chyba ciut za duży, ale mebelki śliczne i słodziuchne :) Ja robię tak : materacyk ustawiony jest na płasko, a pod główką wkładam ręczniczek. Tak mi radziła położna. Pozdrawiam cieplusio.
MoNiSiA
2006-05-21
08:23:11
Email
Aaaa... Pinkie jaką reklamę gazetki zrobiłaś ;) Hihihi.
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum