szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - PLAN ZYWIENIA -skorygujciejak coś jest nie tak


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
Migotka
2006-03-07
Email
Dostałam zalecenie od lekarza by odstawic Alusia od piersi.Z tego powodu jestem zmuszona zmodyfikowac mu harmonogram jedzenia.Bardzo Was prosze o to byscie napisały swoje uwagi co do moich planów. *Rano ok.godziny 8.00- 180 ml mleka modyfikowanego(Bebilon2) +3 łyżki kaszki * ok.godziny 11.00 kubeczek musu jabłkowo-bananowego(skarby z ogrodu Bobovita) * ok godziny 13.00- soczek owocowy i zupka warzywna(Bobovita) * ok.15.00- 100ml.mleka modyfikowaneko + i miareczka kaszki bananowej(bo Aluś nie cierci samego mleka, a ta odrobinka kaszki troche polepsza smak) * ok. godziny 17.00- obiadek(Bobovita) * ok. godziny 18.00- 80ml.herbatki(HIPP)* ok. godziny 19.30- 120 ml.mleka modyfikowanego+ 3 łyzki kaszki *W nocy karmienie ( 2 razy podczas przebudzenia) karmienie piersią. Zaznaczam,że Aluś ma 7 miesięcy i w zasadzie już od jakiegoś czasu trzymamy się tego planu,teraz tylko dodałam obiadek i inaczej ustawiąłam odsepy czsowe,tak bym nie musiała karmic piersią,a mały nie był godny.
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum