szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - ...forum godne polecenia...


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
Kalina
2006-03-06
Email
No cóż pewnie większość z Was zgodzi się ze mną,że to forum troche ostatnio podupada:( Szkoda,bo kiedys naprawdę było tutaj fajowo,a teraz...wiecie co mam na myśli(...)zwyczjanie robie sie NUDNO.Wciąz te same temty,a odpowiedzi pisane tak trochę od niechcenia.Przykro to pisać ,ale nasze kochane forum traci swój urok i czar...Większość z mamusiek chętniej zagląda juz na inne forum,gdzie atmosferka jest bardziej ożywiona niz tu na HAPPY MUM.Uznałam więc,że może warto by było zrobic listę najlepszych forum dla matek.Proponując to czuję się trochę jak zdrajca,ale co tam...To jakie forum odwiedzacie najczęściej?
Doti
2006-03-07
08:55:42
Email
hmm..czemu nie!!oto męża mojego motor i ja na nim (na motorze znaczy się)
Doti
2006-03-07
08:56:27
Email
no i fota

Migotka
2006-03-07
13:38:44
Email
Świetny ten motorek...aż poczułam wiatr we włosach;)Jacek także jest pasionatem motorów,kiedyś miał zarąbistą hondę...ale jak się rozbił na wyścigach...to postanowiliśmy,ąe już nigdy więcej!!!!Choć to wspaniałe uczucie jak wiatr bije ci w twarz,a adrenalina rośni na maxa...zazdroszcze Ci troszkę...
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum