szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - ...forum godne polecenia...


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
Kalina
2006-03-06
Email
No cóż pewnie większość z Was zgodzi się ze mną,że to forum troche ostatnio podupada:( Szkoda,bo kiedys naprawdę było tutaj fajowo,a teraz...wiecie co mam na myśli(...)zwyczjanie robie sie NUDNO.Wciąz te same temty,a odpowiedzi pisane tak trochę od niechcenia.Przykro to pisać ,ale nasze kochane forum traci swój urok i czar...Większość z mamusiek chętniej zagląda juz na inne forum,gdzie atmosferka jest bardziej ożywiona niz tu na HAPPY MUM.Uznałam więc,że może warto by było zrobic listę najlepszych forum dla matek.Proponując to czuję się trochę jak zdrajca,ale co tam...To jakie forum odwiedzacie najczęściej?
Goga66
2006-03-06
13:36:30
Email
ja żadne - są za duże , brak im tutejszej kameralności, wolno się przewijają. Tematy podobne. W końcu zawsze jest nowy sort młodych mamuś, które mają te same pytania - na każdym forum. A jest takie, jakie je tworzymy. Stare mamusie po prostu powoli się nudzą, bo problemów do pytania jest coraz mniej. Jakoś mamy starszych dzieci mało się udzielają. I tak najbardziej wciąż podoba mi się to forum
setka
2006-03-06
13:43:34
Email
Korzystam z rad dziewczyn na tym forum od niedawna bo moj Miloszek ma dopiero 3 miesiace i mialam okazje zagladc na inne strony. Musze przyznac ze najbardziej podoba mi sie tutaj:))) Powody sa wlasciwie takie same jak u Googi. Wiem ze jak zapytam tozawsze dostane odpowiedz i staram sie tez pomoc innym - oczywiscie jezeli potrafie. Dziekuje wam dziewczyny bo moje poczatki mamusiowania byly o wiele trudniejsze niz sobie wyobrazalam a tutaj dostalam pomocna dlon:>
setka
2006-03-06
13:44:43
Email
AHA dodam jeszcze ze kiedy tylko dowiaduje sie ze jakasm moja kolezanka spodziewa sie dziecka bez wahania polecam wlasnie to forum. pozdrawiam
Goga66
2006-03-06
13:57:48
Email
Kalina - mnie się w ogóle wydaje, że to nie forum się zmienia, tylko Ty i Twoje potrzeby. Wszystko, co nowe jest frapujące. Część Twoich koleżanek się wykruszyła, dziecko wyrosło z najgorętszych tematów. Dla mnie też jest coraz mniej tematów "na czasie" ale i problemów jako dojrzalsza już mama, mam mniej jakby, niż na początku. Teraz raczej mogę coś pomóc - rzadziej się pytam. A z kolei są działy, gdzie można o wszystkim pogadać - cieszą się jakoś mniejszym zainteresowaniem. Może dlatego, że dużo osób, podobnie do mnie nie jest zainteresowanych pogaduszkami netowymi tylko konkretami i problemami do rozwiązania a przy okazji spotyka się mnóstwo bardzo uroczych osóbek i ich dzieci.
Goga66
2006-03-06
14:08:00
Email
też polecam koleżankom, które spodziewają się dzieci
Kalina
2006-03-06
18:13:11
Email
GOGA czy mi się wydaje czy Ty sugerujesz,ze ja jestem jakąś plotkarą?Tak,chyba lepiej zawczasu opuścić to forum.Miło było was "poznać",bardzo dziękuje za wszystkie rady jakich mi udzieliłyście.W szczególności dziekuję Goga Tobie,bo niejednokrotnie mi pomogłaś swoją poradą.Dziękuję Agnieszce74,za przesłanie piosnek i ksiązek i dziękuję również Alinie za piekne kołysanki.W ogóle dziękuję Wszystkim mamom na tym forum,to wspaniałe ze jestescie i pomagacie innym niedosciadczonym kobietom,które dopiero zaczynaja smakować tego miodu jakim jest maciezyństwo.Żegnam Was kochane .pa pa.
Goga66
2006-03-06
18:28:11
Email
Nie to sugerowałam i nie masz się o co obrażać. Nudzi Cię to forum, nie znajdujesz na nim nic interesującego ale ja napisałam jak ja to forum traktuję (i sądzę, że wiele osób). Nie mam czasu (wbrew pozorom) teraz na ogolne rozmowy o życiu (i nie lubię tego przez net), chociaż jeżeli ktoś ma problem a mam jakieś doświadczenie chętnie pomogę. Zresztą jest mnóstwo grup dyskusyjnych nie tylko na temat macierzyństwa i rodziny. Moja koleżanka udziela się na forum miłośników Harrego Pottera. Ja uwielbiam tę książkę ale nie mam ochoty o niej rozmawiać przez internet. Za to przyjemność sprawia mi pomaganie początkującym mamom, bo i mnie to forum bardzo pomogło i polubiłam ludzi tu wchodzących. Kalino, jeżeli uważasz to forum za nudne - możesz przecież zaproponować tematy, które Ciebie by zainteresowały. W końcu współtworzysz je i takie, jakie jest - jest dzięki mnie, Tobie i wszystkim innym, którzy się tu udzielają. Więc zamiast się obrażać i uciekać od nas po prostu wpłyń na jego kształt, żeby i Tobie odpowiadało. Dla mnie jest super i na razie nie mam potrzeby niczego zmieniać
Goga66
2006-03-06
18:31:44
Email
A poza tym powiedz, co z pupą Twojego malucha? Wyleczyłaś czy wciąż problemy?
bela
2006-03-06
18:44:42
Email
ja jestem zadowolona z tego forum i tylko tu siedze.Troche czsem mam wyrzuty ze tylko pytam i prosze o rady szczegonie GOGE a sama niewiele moge pomoc.Teraz mam goracy czas ale mysle ze jak go przejde to bede mogla dzielic sie z innymi poczatkujacymi mamami tym co sama zaobsaewowalam i przeszlam.Poki co pisze malo ale to co juz wiem.Pozdrawiam!!
Goga66
2006-03-06
18:46:17
Email
Z czasem mnie pewnie Bela zastąpisz :) Ja na początku też tylko pytałam :)
Kamila
2006-03-06
18:56:14
Email
Podpisuję się pod słowami Gogi, Kalino nie masz powodów do tego by nas opuszczać... nie rozumiem Twojego podejścia do sprawy.. jeśli nie ma ciekawych tematów to wymyśl coś kobietko ;) jestem tu już 2. lata i nie zamieniłabym tego forum na żadne inne, znalazłam tu wiele wspaniałych kobiet i nalegam zostań z nami :)
Goga66
2006-03-06
19:13:33
Email
Ja też nie rozumiem tego postu i różne myśli zaczynają mi chodzić po głowie... Ale człowiek jest istotą omylną więc daruję sobie :(
Doti
2006-03-06
19:59:32
Email
Wciąż te same tematy?? a jakie nowe mają być???Kalina, no co Ty??To forum to dla mam jest i trudno żeby rozmawiać tu o wymianie łańcuszka rozrządu w samochodzie..coć to pewnie też ciekawe. Ja mogę z Tobą porozmawiać o motocyklach jeśli chcesz.
Migotka
2006-03-06
20:42:34
Email
Kalinko zapewniam Cię,że nie a lepszego forum niż Happy mum!!!Przeglądałam wiele stron poswięconych problemom matek,ale tylko na tym znalazłam tak szerogi wybór działów i tematy podejmowane tutaj są takie swobodne,naprawde świetnie sie tutaj czuję...i tak jak inne mamy równiez polecam znajomym matkom by w razie kłopotów zajzały na nasze forum,bo tutaj kazda prośba zawsze zostaje przeczytana i udziela sie tej osobie wielu cennych rad.Nie wiem dalczego tak dziwnie zareagowałaś.Goga wyraziła jedynie swój pogląd...eeetam nie ma co się wdawać w konflikty.Nie wygłupiaj się i zostań z nami.Prześpij sie i przemyśl decyzję o odejściu...moze przy okazji wpadnie Ci do głowy iekawy temat :) Pozdrawiam serdecznie Migotka
Basia 26
2006-03-07
08:09:57
Email
Doti, no to ja mogę wprowadzic temat o.... starych karabinach :) co ty na to?? hahaha
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum