szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - odparzona pupa


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
Ewcia
2006-02-23
Email
mamy pomocy! od tygodnia walczę z odparzoną pupką mojego jakubka. próbowałam już prawie wszystkiego: mąki ziemniaczanej, kąpieli w krochmalu, kąpieli w nadmanganianie potasu, bepantenolu, a nawet maści przepisanej przez pediatrę triderm ( wg pani doktor kłopot miał minąć po 3 dniach, optymistka...). wcześniej smarowałam pupkę maścią z cynkiem, ale było jeszcze gorzej! co robić???? może macie jakieś sprawdzone metody walki z tą piekącą dolegliwością?
Magdalenka
2006-02-25
15:23:08
Email
juz niejednokrotnie to pisalam - najlepsza do pielegnacji pupy jest wazelina. nie zadne sudokremy, alantany itd. zwylkla wazelina, gruba warstwa do tego wietrzenie. ja (odpukac) nie mam problemu z odparzona pupa mojej julki, jest sliczna i rozowiutka.
Doti
2006-02-25
16:02:49
Email
no ja też nigdy nie miałam z tym problemu....aż do dziś :-(((
sylwia
2006-02-25
16:49:34
Email
Wiecie co? ja nigdy nie widziałam odparzonej pupy, wczesniej jakos wśród znajomych i rodziny nie było dzieci, a Kuba wywołał dopiero lawinę :))), a my przy każdej zmainie pieluchy smarowalismy pupe linomagiem i moge go naprawdę polecić , bo wydajny i tani.
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum