szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - pytako odnośnie fotelika samochodowego


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
Jowita
2006-02-16
Email
Słuchajcie kochane mamy,na czym polega dodwyższanie fotelika jak dziecko rośnie,ponoc kupuje sie jakieś wkłady czy coś takiego,co to dokładnie jest i zy do kazdego fotelika można to zakupić i gdzie?Ja właśnie dostałam od tesciowej fotelik basic lux,on jest przeznaczony dla dzieci od 0-10 kg,a pozniej co?do wyzucenia,czy da się z nm coz zrobić?Bardzo prosze nie bagatlizujcie mojego pytnia,wiem ze dla wielu z Was moze sie ono wydawać śmieszne ,ale dla mnie to kłopot,bo nie wiem czy mam go wymienic?
Doti
2006-02-18
21:44:42
Email
My też woziliśmy w foteliku Gretkę od wyjścia ze szpitala. Jakiś model godolek firm bebecar bądż bebeconfort ma taką co ją można zainstalować w aucie jak fotelik- zapiąć pasami, no i w środku też są pasy do zapięcia dziecka. No ale jeśli takowej nie masz to fotelik jest raczej niezbędny. Tu Greta ma 1miesiąc i 6 dni i lubi fotelik.

Magdalenka
2006-02-19
01:25:42
Email
dziewczyny, a w waszych gondolkach nie ma pasow? ja mam kilkustopniowe, regulowane w swojej. ale tu chyba sa inne wozki i foteliki. ja swoja julie woze w tym od momentu wyjscia ze szpitala, tez podczas spacerow, choc co prawda tez sie troche martwie ze nie lezy na plasko podczas spacerow, ale jest troche za mala do wozka i sie w nim gubi. zreszta, ta gondolka-fotelik jest bardzo przyjemna i mala slodko w niej zasypia.
Goga66
2006-02-19
09:57:27
Email
Magdalenka - ty masz gondolkę fotelik - my piszemy (przynajmniej ja) o takich albo miękkich albo twardych wkładach do wózka, w których dziecko leży i które można używać jako torbę do noszenia niemowlaka. Niektóre - te twarde czasem mają pasy i system mocowania w smaochodzie ale to rzadkość. Ty piszesz pewnie o takim foteliku-kołysce samochodowym, który też czasem można montować do stelaża wózka niektórych firm. To, co jest na fotach (słabo widać) w czym Zuzia leży to własnie taki fotelik- kołyska, w którym dziecko półleży, półsiedzi i ma i system pasów dla maluszka, i system do mocowania w samochodzie. Po prstu chyba w nazewnictwie się nie porozumiałyśmy :))
Goga66
2006-02-19
10:27:51
Email
A jak się gubi w wózeczku to opatul ją z każdej strony kocami - nie będzie się tak przewracać w zadużej przestrzeni ale raczej w wózku woź ją na płasko
Magdalenka
2006-02-19
16:40:11
Email
no chyba wlasnmie sie nie zrozumialysmy z tymi gondolkami ;-) ja mam taka gondolke-samochodzik. do wozka tez nie chce jej wkladac, bo taka gondolka dobrze chroni przed wiatrem, ma daszek ktory ja oslania, a wozku wiadomo, jest tez "zadaszenie" ale dosc wysoko nad glowka i wiatr chula.
Goga66
2006-02-19
19:40:40
Email
Magdalenko - masz zdjęcie tej gondolki, bo nadal nie mogę sobie wyobrazić o czym piszesz? :) Serdecznie pozdrawiam
Goga66
2006-02-19
20:57:36
Email
obejrzałam te wózki i myślę, że gondolką nazywasz, to co ja fotelikiem samochodowym. I chyba bym jednak w wózku wolała płasko maluszka wozić.A fotelik na krótkie przejazdy i do samochodu
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum