szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Sierpień 2005


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
Isia
2006-02-11
Email
Albo ja ślepa jestem, albo takiego tematu nie ma. Które z was urodziły w sierpniu 2005 roku? Warto pogadać, wymienić doświadczenia.. Czekam na was!


Isia
2006-03-07
14:38:18
Email
Hej hej to my. Wiki wciąż bezzębna i z szyną. Brrrrrrrr. Mam juz dość tego sprzętu! Pola- my z Krosna, Podkarpacie. O, obudził się mały głodomorek. Papa.
gigabyte
2006-03-07
15:11:53
Email
Witam was moja wiki terz bez zabkow jeszcze bryka fika i rozrabia pozdrawiam was a szczegolnie weroniczke niech jak najszybciej wyzdrowieje papa.
asiaja
2006-03-20
17:20:09
Email
witam! moja mała jest też z sierpnia dokładnie 27, strasznie sprężynuje na nogach aż ręcę bolą ale jakoś nie siedzi sama i jak ją położę na brzuszku to nie chce się przekręcić sama, powiedzcie mi co dajecie poza mlekiem, zupką , sokiem deserkiem?
Isia
2006-03-21
12:47:17
Email
Ja daję kaszki mleczno ryżowe i kukurydzianą. Pozdrawiam!
Beth
2006-03-21
19:49:52
Email
Heeeej!U nas , póki co, zatrzymało się na dwóch dolnych jedynkach.Z jedzenia, niestety, na razie je tylko brokułki i marchewkę ( alergik).Powoli wprowadzam te pokarmy, bo w przypadku mojego Mikołaja alergia jest olbrzymia.Mamy z tym wielki problem.Dzisiaj na przykład ma skórę jakby był poparzony:(( Co do umiejętności- raczkuje i dzisiaj zaczął podpierać się prawą nóżką, zupełnie jakby chciał wstać.Dziwne, bo na brzuszku i raczkując wyprawia takie harce, a za bardzo nie chce jeszcze siedzieć- główka mu się macha.Pozdrawiam Was i Wasze słodkie dzieciaczki.
Isia
2006-03-23
21:41:45
Email
A, podniosę temacik, żeby nie zginął... Chociaż mamuśki bardzo zajęte...
gigabyte
2006-03-25
14:04:49
Email
Witam was serdecznie i witam cie ISIA co tam u was my bez zabkow dalej mamy skaze i leczymy po alergologach mlekami itd jeszcze nie siedzimy same tylko z podparciem jestesmy drobniutkie bo wazywmy 7,3 pozdrawiamy serdecznie
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum