szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Maść choleresterowa


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
ania25
2006-01-26
Email
Dziewczyny czy maść choleresterowa jest też na sterydach??????????
setka
2006-01-31
14:12:37
Email
Szczerze ci powiem ze ja tez mam z tym problem. chyba najlepiej za duzo nie wiedziec:))
Beth
2006-01-31
16:09:05
Email
Przy AZS czynnikiem wywołującym jest alergia, ale nie tylko ona powoduje zaostrzenie objawów.To złożona choroba, bardzo duży wpływ mają tu też czynniki psychiczne, np. stres, lub temperament dziecka.Sama alergia z kolei może objawiać się na różne sposoby- katar sienny, łzawienie, brzydkie kupki, lub zmiany skórne.Te ostatnie to jest właśnie AZS. Czyli- AZS jest jedną z form objawiania się alergii.Tak to sobie tłumaczę po tym co przeczytałam przez ostatnie miesiące na ten temat.A skaza...?Ja myslę, że skaza to po prostu alergia, nietolerancja.I nie dotyczy to tylko nabiału, ale wszystkich form białka.Bo to zawsze białko nie jest tolerowane w alergiach pokarmowych. I może to być zarówno białko krowie(i tu, oprócz mleka także mięso- wołowina i cielęcina), jak i np. białko dorsza, białko w kociej sierści itd.To niedojrzałość organizmu dziecka powoduje, że pewne białka traktuje jak wrogów... To tyle. niech mnie ktoś poprawi jeśli nie mam racji.:))
anka74
2006-02-01
07:43:16
Email
Mam kota co to jest za biłko w kociej sierści rozumiem ze moznab być uczulonym na sierść ale na białko w siersci??? Wytlumacz Beth.
Beth
2006-02-01
16:01:06
Email
Nie jestem alergologiem, ani biologiem, więc nie wytłumaczę Ci tego w naukowy sposób.To jest po prostu logiczne- alergia na sierść kocią polega na WYTWARZANIU PRZECIWCIAŁ SKIEROWANYM PRZECIWKO BIAŁKU SUROWICY KOTA. Kocia sierść alergizuje najbardziej ( koci naskórek), ale może także alergizować ślina, a także mocz. Na koniec zapytam Cię z czego się składa według Ciebie kot. Bo jak na mój gust to z kociego DNA. A DNA to przecież białko...
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum