szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Maść choleresterowa


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
ania25
2006-01-26
Email
Dziewczyny czy maść choleresterowa jest też na sterydach??????????
setka
2006-01-26
16:28:50
Email
Sama właśnie się nad tym zastanawiam bo smaruje mojego malucha wlasnie taka mascia i nie chce mu zaszkodzic:(
kyja
2006-01-26
19:44:35
Email
wiecie, zawsze byłam przekonana,że ta maść jest bez sterydów-najlepiej zapytać pediatrę lub farmaceutę w aptece-niech wyjaśni skład maści.Wiem,że czasem lekarze przepisują maść ze sterydami, ale zawsze uprzedzają, nawet mam w domu taką robioną-z hydrokortizonem.Mój mąz jej używa.
setka
2006-01-26
21:37:17
Email
mam nadzieje ze informuja ALE Z NIMI NIGDY NIC NIE WIADOMO. Czy ktos wie cos na ten temat???
Beth
2006-01-27
10:10:40
Email
NIE, NIE JEST NA STERYDACH.To najprostsza, najbezpieczniejsza maść dostępna na rynku.I dlatego pewnie u nas smarowanie nią nic nie dało...
setka
2006-01-27
11:39:20
Email
A naszemu Miłoszkowi bardzo pomogła:))) Dlatego tak sie przestraszyłam ze to moze dzieki tym steryda... no to teraz jestem spokojna ale jeszcze zeby to potwierdzic zapytam dzisiaj w aptece. Mały ma skaze białkowa i skorke mail jak papier scierny a teraz poprostu dwa dni malucha smarowala i efekty zwalily mnie z nog. Miłoszek wyglada coraz lepiej:)))))))
emka
2006-01-29
00:31:09
Email
Nie jest na sterydach i to jest maść cholestrolowa (od cholestreolu). Zwykle z dodatkiem witamin (A i E). Nie zaszkodzi nikomu :) Nawet zdrowemu :) To popostu lepszy rodzaj kremu, na cholestreolu a nie np lipobazie etc. (inny rodzaj tłuszczu ;)
100 g maści cholesterolowej zawiera: Cholesterolum 3ga Vaselinum album 18g Paraffinum liquid 64g Paraffinum solidum 15g, , czyli cholestrol, wazelina i parafian :)
emka
2006-01-29
00:32:40
Email
Zjdłam "e"
Cholesterolowa (cholesterol) :)
Uff! udało się.. Co za słowo! ;)
setka
2006-01-29
23:07:43
Email
Dzieki za rady. A JA DUPEK CIAGLE PISALAM Z BLEDEM HIHIHI mAM NADZIEJE ZE MI WYBACZYCIE
emka
2006-01-30
00:30:41
Email
Setka żadnym "dupkiem" nie jesteś! Nawet tak nie pisz! No:)
A wybaczać nie ma czego - jak się to słowo usłyszy to brzmi różnie ;) Buziaki
emka
2006-01-30
00:36:01
Email
Moja żabka też miała skazę białkową. Tak miała! Już mogę tak napisać :))) Teraz ma 14 miesięcy i je serki i jedzonko z dodatkiem mleka i wszystko jest ok. czyli przechodzi :) Oczywiście nadal jesteśmy ostrożni ale bardzo się cieszę z tego. Najbardziej lubi żółty ser, bo jogurty tak sobie. Jeszcze jej tego żółtego za wiele nie dajemy bo cięzko strawny, ale cista na mleku czy naleśniki czy dania ze śmietaną już wcina i nic :)))))))))))
Ale na mści cholesterolowej jedziemy nadal ( z wit A i E) skłonność do wrażliwej skórki zostałą. U nas efektem uczuenia było AZS (atopowe zapalenie skóry), oj namęczylismy się i nadenerwowaliśy ale ju od dłuuuższeg zasu nie ma żadnych zmian. POzdrawiamy e&a
emka
2006-01-30
00:37:34
Email
Chodziło o "efekt uczulenia" ;)
he he żarłok jestem :)
setka
2006-01-30
10:52:26
Email
Emak a napisz mi jak doszlas do tego za dzidzia miala AZS. Sama czy lekarz stwierdzil?? bo wiesz jak to ci pediatrzy z przychodni... Jak udalo ci sie to pokonac??
setka
2006-01-30
11:35:00
Email
I znowu literowka:))) z gory wielki PRZEPRASZAM to dlatego ze ciagle jestem przy kompie w przelocie:))))
emka
2006-01-31
00:10:50
Email
Byliśmy u dermatologa.
Pediatra zlekceważyła i wysypkę i zielone kupki :(((.
Poczytałam w necie i poszliśmy do specjalisty, który to potwierdził - uczulenie na mleko i jako objaw AZS. Ale to nie było w cale takie proste, że jedna wizyta i już. Musiałam być na diecie, codziennie zapisywać wszystko co zjadłam(dosłownie, każdy kęs) ale dzięki temu w końcu wiedziałm co mogę jeść i nie miałam wyrzutów sumienia :)
Ewa
2006-01-31
11:57:27
Email
dziewczyny!! Weźcie mnie uświadomcie. Jaka jest różnica między skaza białkowa a AZS?? Przy AZS jest tak, ze jakis czynnik (różne) wywyołuje uczulenie, no nie? A przy skazie jest to nabiał. Prawda. Czy to nie jest tak, że skaza jest jakby AZS? Dzieki
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum