szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Pies dla dziecka


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
Kornela
2006-01-25
Email
Moja koleżanka chce kupic sobie pieska, ma roczna córeczke i mieszka w bloku, nie ma możliwości chodzić z pieskiem na bardzo długie spacery i tu pojawia sie jej pytanie: jakiego pieska najlepiej wybrać, jakie psy są dobre dla dzieci a przy okazji nie za bardzo wymagające, prosze doradźcie coś
an12etka
2006-06-23
17:47:58
Email
Witajcie chciałam powiedziec że mamy owczarka niemieckiego 3 letniego i córke która ma 9 miesięcy pies został przeszkolony w 3 stopniach posłuszeństwa a mieszkamy w blokach 3 pokojowe mieszkanie mała teraz z psem chodzi na spacery i razem buszują po mieszkaniu ale i tak nie zostawiam ich nigdy razem bez mojej opieki pomimo tego że nie stanowi zagrożenia , narazie pozdrawiam
OlkaK
2006-08-19
08:11:11
Email
Ja mam 3 miesieczna coreczke i roczna bokserke.Sunia uwielbia mala.Balam sie ,ze jej nie zaakceptuje, ale stalo sie zupelnie inaczej. Gdy nasza malutka spi to sunia przy niej czowa. Gdy zaczyna sie wiercic i budzic to bokserzyca mnie o tm informuje. Swietne psy.Pozdrwaiam
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum