szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - ciemiaczko


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
ella
2006-01-25
Email
Mojej Mirelce za szybko zarasta ciemiaczko.Musze mierzyc jej glowke czy prawidlowo rosnie.Moze ktoras z was dziewczyny wie jakie proporcje powinny byc miedzy klatka piersiowa a glowka???Mirelka ma prawie 9 miesiecy.Glowka 44 a klatka piersiowa 48.Ciemiaczko jest bardzo male.Tak bardzo sie martwie.Dodam jeszcze tyle ze Mirelka jest duza jak na swoj wiek.
ella
2006-01-25
21:23:03
Email
wiem ze za bardzo sie przejmuje ,ale tak czesto bywalam w szpitalach i takie straszne choroby widzialam ze teraz z byle czego denerwuje sie.Naprawde Ci dziekuje.Juz jestem spokojniejsza.
Goga66
2006-01-26
09:35:27
Email
nic dziwnego, że się przejmujesz. Zwłaszcza, że lekarz zwrócił na to uwagę. Pewnie niepotrzebnie zresztą. Ja też się wtedy przejęłam. Przy okazji wizyty u pediatry porozmawiaj na ten temat. Ja każdego kolejnego pediatrę "molestowałam" aż w końcu uwierzyłam, że w sumie szkoda moich nerwów, bo prawie na pewno nic złego z tym małym ciemiączkiem się nie wiąże. Buziaki dla Mirelki :)
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum