szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - nowe umiejętności, słowa i odkrycia


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
roma
2006-01-12
Email
Skrzętnie notuję i radośnie donoszę..że 17 grudnia zauważyłam u Patryka kiełkujacy ząbek!!!, dzisiaj ma juz dwa zuby ,a w pierwszy dzień Świąt Patryk pierwszy raz wziął nóżkę do buzi, i jeszcze z zaciekawieniem ogląda swoje ubranka...trzyma spiochy i szarpie przygladąjąc się misiom i samochodzikom...
Dominika
2006-03-01
20:19:07
Email
mam pytanie... moj Kubus (prawie 6 miesiecy) bardzo duzo gugal jak mial 3 i 4 miesiace pozniej przestal i zaczal krzyczec i piszczec bardzo donosnie...czytalam na forum ze wasze dzieciaczki tez tak mialy ale Kubus przestal od jakiegos tygodnie krzyczec i martwi mnie to ze rzadko teraz wydaje dzwieki (chodzi mi o gugu ktore przedtem tak chetnie i czesto robil) czy wiecie cos na ten temat?? maly zachowuje sie tak jakby zapomnial jak to sie robi dziwi mnie to bo caly dzien staram sie czesto do niego mowic,czytam mu ksiazeczki... dodam ze Kubus to bardzo grzeczne i wesole dziecko i bardzo czesto smieje sie na glos ...
aga
2006-03-01
20:37:32
Email
dzieci podobno tak mają, że jak się zaczną interesować czym innym, to cos sobie odpuszczają..potem niespodziewanie wracają do poprzednich umiejętności:)..nic się nie martw..Maja ma 2 ząbki, zapiernicza po mieszkaniu, dogonić jej nie mogę czasami, do tego staje coraz pewniej i coś mi się zdaje, że chodzić będzie niedługo..aha uwielbia robić "kosi kosi łapki" ," papa" i grozi pieskowi "ojoj" wymachując rączką:)..ostatnio mam problem z karmieniem, bo zaciska buźke i nie chce jejść:(..ma 9m-cy..

Goga66
2006-03-02
10:57:55
Email
Aga, Zuzia kilka dni jadła a teraz też zaciska buzię - za to całą noc wisi na cycu, bo kalorii nie wyrabia :( A już było tak pięknie... Prawie całe 2noce po najedzeniu się przespała. Dominika - nie martw się - Zuzia też tak miała - dziecko, kiedy koncentruje si e na nauce czegoś nowego, przerywa robienie tego, czego się już nauczyło. Poza tym nie zagaduj malucha. Czasem matki nieświadomie za dużo i ciągle mówią i dziecko milknie. Pewnie tak nie jest w Twoim przypadku ale tak bywa
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum