szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - nowe umiejętności, słowa i odkrycia


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
roma
2006-01-12
Email
Skrzętnie notuję i radośnie donoszę..że 17 grudnia zauważyłam u Patryka kiełkujacy ząbek!!!, dzisiaj ma juz dwa zuby ,a w pierwszy dzień Świąt Patryk pierwszy raz wziął nóżkę do buzi, i jeszcze z zaciekawieniem ogląda swoje ubranka...trzyma spiochy i szarpie przygladąjąc się misiom i samochodzikom...
Agata
2006-02-23
22:26:10
Email
Coś dziewczyny nie macie tu co wpisywac - chwalcię się moje Drogie, chwalcie
Ja się pochwalę, że Sarunia pierwszy raz dziś świadomie zawołała "ee" (co w przekładzie na polski znaczy...dawać nocnik - robię kupkę). Niestety zanim babcia pobiegła po nocnik...Sarunia zapełniła pampersa:)
Jowita
2006-02-24
09:52:24
Email
Chesz widziec Agato dlaczego jest tutaj tak mało wpisów?Bo wy wolicie siedzieś całymi dnami na tym forum,zamiast zadbac o rozwoj maluchów,to niespawiedliwe,że trafiły im się matki dla których waznejszy jest net...
Goga66
2006-02-24
09:54:30
Email
właściwie to jesteś tylko śmieszna i godna współczucia.
Jowita
2006-02-24
09:58:51
Email
No to mi wpłczuj...tylko nie wiem czego...chyba tego,że mam odwagę powiedziec co myslę o matkach siedzących całymi dniami przy kompie...podczas gdy ich małe dzieciaczki zdane są zabawe same ze sobą....zabawe?a raczej pojękiwanie,które musi przerodzić sie w płacz by oderwać matke od komputera...koszmar
Goga66
2006-02-24
10:02:16
Email
to nam współczuj, pomódl sie za nas i za nasze dzieci ale nie musisz informować o tym na forum. Czy nie masz czasem urazu, bo Twój facet robi Cię w trąbę i gada z pannami przez net albo może mama w dzieciństwie zaniedbywała? A jeżeli chcesz wiedzieć, niemowlęta dużo spią w dzień i jest czas na net - to raz. Dwa - dziecko musi nauczyć się samodzielnie bawić a nie ciągle być przy matce. To Ty poczytaj poradniki a potem się wymądrzaj.
Jowita
2006-02-24
10:05:18
Email
Bzduuura!!!niemowlani w dzień śpią niewiele,ają bardzo wydłuzone pory aktywnosci właśnie po to by poznawac świat...razem z mamą a nie same!!!!Bo niczego sie nie naucza ,skąd maja wiedziec jak zrobić to,czy tamto jesli im się tego nie pokarze...rusz lepiej tyłe i idz zadbac o dziecko
Goga66
2006-02-24
10:06:07
Email
tak, a skąd wiesz? - Zuza śpi 3 razy po 1,5 godziny. Wystarczy na pogawędkę na forum
Goga66
2006-02-24
10:07:34
Email
pokaże jest przez samo ż a nie od pokarać - Ciebie ktoś pokarze, jak się nie wieźmiesz za naukę.
polishgirl
2006-02-24
12:17:23
Email
Kurcze , nie moge czytać tych wypowiedzi Jowity. Zauważyłam że wszędzie sie wcina, ale nic konkretnego nie napisze ani nie poradzi, tylko obrzuca wszystkich oszczerstwami.A najbardziej to ja boli wiedza GOgi. Jowita Ty naprawdę na niczym sie nie znasz i chyba to Cie boli. Zarzucasz mamom siedzenie na forum, a sama co robisz???? Wszystkie inne mamy przynajmniej jak siadaja to podzielić sie radą albo ja uzyskać, a nie dogryzać innym. Dziewczynko!!! idź lepiej do szkoły, albo poczytaj poradniki wtedy będziesz mogła sobie coś doradzić.
roma
2006-02-24
19:23:10
Email
Ulubionym słowem Patryka po "jejekujejku" stało sie słowo " buuuła":)I zaczął ostatnio mówić po swojemu szeptem...:)jak np. czymś sie zdziwi albo coś go zachwyci..
Goga66
2006-02-24
19:34:54
Email
U Zuzi po okresie jejujeju i ojojojojoj nastał okres dajdajdajdajdaj lub dejdejdej lub dadada czasem przybierajace formę tata ku radosci mojego męża
Julia
2006-02-25
13:27:45
Email
Kurcze, Goga, nie żebym miała coś przeciwko Tobie, ale po co tej całej Jowicie odpisujesz??
Goga66
2006-02-25
19:24:54
Email
w pewnym momencie mnie to wciągnęło. Nie ma sensu oczywiście odpowiadać, ale jak zaatakowała mnie na gg, to trochę mnie zaczęło i bawić, i wkurzać. Oczywiście takie pyskówki nie mają sensu, tylko ją pobudzają do dalszego działania więc na przyszłość powstrzymam się i nie będę się odzywać do niej. W sumie chyba miałam jej ochotę powiedzieć, co o tym sądzę. Cóż, czasem ma się te chwile słabości he,he...
A czemu poza tym pytasz tylko mnie? Wiele dziewczyn też odpowiadało. Czasem takie akcje wkurzają, czasem po prostu prowokują do odpłacenia pięknym za nadobne. Inna sprawa, że byłam pierwszą osoba, którą w ogóle Jowita zaatakowała. Wtedy dałam sobie spokój a teraz....chwila słabości :)) Mam nadzieję, że dałam wyczerpującą odpowiedź
Julia
2006-02-25
21:45:15
Email
Goga wybacz, że pytam tylko Ciebie, ale przez jakiś czas mnie tu nie było i dopiero teraz zauważyłam pewną osóbkę. Przeleciałam tylko pobieżnie jej wypowiedzi i jakoś rzuciło mi się w oczy, że przeważnie Ty wdajesz się w dyskusje z nią. Więc zapytałam, dlaczego to robisz, bo widać, że to ją tylko bardziej nakręca. To tyle. Jak napisałam, nie miałam nic złego na myśli. Pozdrowionka dla Ciebie i Zuzi! :o)
Goga66
2006-02-25
22:15:06
Email
:) też pozdrawiamy
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum