szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Moja Sarunia jest chora


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
Agata
2005-02-09
Email
Mój skarbeczek jest chory. Złapała jakieś paskudne przeziębienie!!!!!!Kaszle, kicha, z noska jej leci...na szczęście nie ma gorączki..ma ok.37,0. Rano pojechaliśmy do naszej pediatry, zbadała ją i stwierdziła, że jest czysto...ale...powiedziała, że u takiego dzieciątka to chwila moment i może już być zapalenie płuc. Mamy jechać w piątek do kontroli i jak będzie gorzej to czekają ją zastrzyki. Dziewczyny ja tego nie przeżyję....ryczeć mi się chce jak sobie pomyślę, że może być kłuta!!!!!!! Oby jej przeszło. Daję jej leki i oby szybko zadziałały. Wieczorem też byliśmy u tej drugiej pediatrycy (bo u niej wizytę mieliśmy już umówioną tydzień wcześniej)..też ją zbadała, dołożyła jej tylko Calcium w syropku i coś tam do noska. Bidulka tak się męczy...czyszę jej często nosek gruszką, bo dużo jej się tam zbiera...ale i tak słychać jak w nosku wszystko charczy. Wstrętne paskudztwo chyba ode mnie złapała, bo ja już od kilku dni chodzę przeziębiona. Oby jej szybko przesło.
agnieszka74
2005-02-09
22:51:30
Email
BIEDNE MALEŃSTWO :-((

Jagoda
2005-02-10
00:49:15
Email
Niech zdrowieje szybciutko :-)

kyja
2005-02-10
07:23:39
Email
Bidulka! Misio też mi zachorował, jak miał miesiąc, po paru dniach przeszło, zobaczysz-Saruni też raz dwa przejdzie:-)!!pozdrawiam!
sylwia
2005-02-10
08:18:11
Email
jeśli jeszcze karmisz, to wpuść kilka kropli swojego mleka do noska maluszka. Ja przy przeziębieniu zawsze smarowałam boczki, stopy, szyjkę i kark wick'iem(nie pamietam jak to się pisze). U Kuby zawsze to pomagało.
Mała
2005-02-10
10:54:10
Email
Biedna Sarunia...Nie martw sie, na pewno szybko przejdzie.Jeśli zaraziła się od Ciebie to dawaj jej teraz jak najczęsciej pierś i będzie si:).NIe martw się na zapas.Natalka gdy była podziębiona dawałam jej herbatkę na przeziebienie.Zawiera tymianek i inne zioła lecznicze.Polecam.Trzymaj się.
punta
2005-02-10
11:21:06
Email
Mój Kacper, gdy miał 3 tygodnie dostawał zastrzyki przez tydzień, bo miał obustronne zapalenie ucha. Ale twoje dzidzi ma tylko katarek. Na pewno wszystko będzie ok!! Nie martw się. Ani się nie obejrzysz jak będzie zdrowa.
Agata
2005-02-10
11:46:47
Email
Mała a co to była za herbatka, z Hippa? Bo pediatryca kazała mi robić coś takiego: zaparzyć na czubek łyżeczki rumianku, anyżu i siemia lnianego, potem to połączyć i dosłodzić i dawać jej 3-4 razy dzinnie po 4-5 łyżeczek. A czy ta herbatka o której piszesz może być podana 7-tygod.dziecku?
sylwetka
2005-02-10
18:15:42
Email
Hej Agato :-)pozwalam sobie wchodzić na ,,zakazane" mi jeszcze strony, czyt. o narodzonych dzidziach i problemach. Nie mogę Ci nic polecić ani podzielic się swym doświadczeniem, ale Otuchy Ci dodaję . Trzymajcie się zdrowo i kolorowo :-)
Kamila
2005-02-10
19:47:08
Email
Kinia jak miała 3. tyg. załapała bakterię w moczu... i miała 7. zstrzyków... pierwsze były najgorze :( póxniej jakoś szło. Najważniejsze, że wyzdrowiała. Mała ma rację, herbatki na przeziębienie są bardzo dobre, ja podaję małej codziennie butlę-profilaktycznie-albo herbatkę HIPPA LIPOWĄ, albo KRUGERA właśnie na przeziębienie. Sarunia napewno szybko wyzdrowieje, to silna dziewczynka, czyszczenie noska to podstawa przy katarku, możesz jeszcze tak ustawić łóżeczko, żeby główka była wyżej (np. jakieś książki pod nózki), wtedy wydzielina nie spływa niuni do gardełka. Pozdrawiam Was, trzymajcie sie cieplutko!
agnieszka74
2005-02-10
20:56:25
Email
HEJ AGATA !! JEST CHERBATKA BOBOVITA "ZIOŁOWA" DLA DZIECI OD 1 MIESIĄCA. SKŁAD:DEKSTROZA (?-NIE MAM POJECIA CO TO) EKSTRAKTY Z RUMIANEK, MELISA, MIETA PIEPRZOWA, KOPER WŁOSKI, ANYZ, TYMIANEK, MALTODEKSTRYNA (HMM...NIE WIEM CO TO.

agnieszka74
2005-02-10
20:59:22
Email
O MATKO !!! CO ZA BYK !!!CHERBATKA ..HEHE. SORKI ZA BŁĘDY ! HIHI...

Jagoda
2005-02-10
21:24:51
Email
Dekstroza to rodzaj cukru.
Mała
2005-02-11
08:58:29
Email
Agata co do tej herbatki na przeziębienie to ona jest od pierwszego miesiaca zycia, więc spokojnie możesz podawać. I masz rację, HIPPa zawiera glukozę, wodne wyciągi z ziół, typu: liść tymianku, liść mięty piueprzowej, owoc anyżu.Herbatka sprawdza si e przy suchym kaszlu i katarze.Powoduje rozluźnienei wydzieliny podczas kataru i szybciej "schodzi".
Mała
2005-02-11
09:01:16
Email
Jak Natalka byłą podziębiona na zalecenie lekarki podawałam jej syrop Eurespal.i sól fizjologiczną do noska.Z resztą kupiliśmy specjalny zakraplacz do soli fizjologicznej do noska.
Mała
2005-02-11
09:02:12
Email
Zapomnaiałam dodać. zakraplacz był razem, z kropolami: Euphorbium Compisitum.
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum