szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - do szpitala


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
Maminka Madzia
2005-11-30
Email
dziewczyny mam pytanie. jakie typy kaftaników ,i ciuszków najlepiej zabrać do szpitala i w jakiej ilosci? wiele stron pisze na ten temet ale ja bym chciała poznac waszą opinie popartą doświadczeniem. z góry dziekuje
aleks149
2005-12-01
16:10:11
Email
Witajcie.Ja nie musiałam się martwić ubrankami ani kosmetykami,bo wszystko zapewnił szpital.Miałam ze sobą tylko chusteczki nawilżające i pampersy,ale użyłam ich tylko przy wypisie.Dla siebie to miałam pieluszki bella, które świetnie służą jako podkłady poporodowe, najlepiej 2 paczki.Do tego majtki jednorazowe dla mnie rewelacja.No i oczywiście podstawowe kosmetyki.Gogga ma rację,że po nacięciu krocza strasznie ciężko jest siedzieć, więc gumowe kółko ci się przyda.Ja go nie miałam i jadłam na stojąco:))Co do pielęgnacji dziecka w domu.Moja położna doradziła mi abym używała naszej polskiej parafiny,kąpała małego w nadmanganianie potasu lub w krochmalu.No i nie miałam żadnych problemów z potówkami ani ze skórą małego.Dzięki ci Boże za tą położną,jestem jej bardzo wdzięczna za rady:)) Natomiast co do pupy to do dzisiaj używam Pentacrem,choć używałam tez suddocrem i linomc.Na pleśniawki stosowałam Aphtin,Bartusiowi pomógł.To tyle jak masz jakieś pytania to pisz. Pozdrowienia dla wszystkich
N-I-U-N-I-A
2006-01-29
04:26:42
Email
Hej!!! Dziewczyny czy ktoras z was rodzila w szpitalu Orlowskiego na Czerniakowskiej? Kompletnie nic nie wiem na temat tego szpitala.
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum