szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Co robić....mały ma biegunkę...


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
roma
2005-11-29
Email
Mój szkrabik chyba ma biegunkę....:((Kobietki powiedzcie mi czy wasze dzieci tez miały i co było tego przyczyną, co może być tego przyczyną? Czy nie obędzie się bez wizyty u pediatry. Dodam, że Patryk nie ma gorączki. Je tylko mleczko póki co...Hmmm A czy to może być oznaką ząbkowania? Co jest najlepsze na biegunkę u 4 miesięcznego malca?
Goga66
2005-12-02
21:08:46
Email
Lakcid i lacidofil, to są bakterie, które odbudowują zaburzoną florę bakteryjną żołądka. Możesz to zawsze dać, bez szkody dla dziecka - nawet kiedy ma zdrowy żołądek. Smecta jest lekarstwem przeciwbiegunkowym. Powstrzymuje nieco biegunkę. Jak bardzo - nie wiem, ale to chyba nie jest b. mocny lek. W każdym razie można go dawać tylko w przypadku kłopotów z żołądkiem. Więc lakcid i smecta do dwie zupełnie różne rzeczy. Ze 2-3 torebki smecty warto może mieć na nagłe przypadki. Tak mi się wydaje
roma
2005-12-03
12:37:41
Email
Nabędę, choć aptekę mam tuż za rogiem :)))) Dzięki za wyjasnienie!!!
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum