szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - do Agnieszki74


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
Kalina
2005-11-25
Email
Agusiu modę Cie prosic o przesłane mi "uśnij wreszcie" bo zasypianie mojego Kacperka dobija juz cała rodzinke.Bardzo Cie prosze marcin.trznadel@wp.pl
Nika
2006-01-04
12:50:37
Email
Ta książka"uśnij wreszcie" jest naprawdę tak rewelacyjna??? Moze i mnie wkrótce bedzie potrzebna;)
Nika
2006-01-04
12:55:08
Email
Ta książka 'uśnij wreszcie"jest naprawdę tak dobra??? chyba wkrótce mi sie przyda;)
NIECHA
2006-01-08
19:10:14
Email
Po przeczytaniu tych optymistycznych postów postanowiłam,że ja też spróbuję nauczyć samodzielnego zasypiania mojego adasia. Moje maleństwo ma 7 ms. i waży prawie 10 kilo, więc już moje mozliwości fizyczne sie kończą jeżeli chodzi o noszenie. Byłam twarda i konsekwentna. Adaś się darł a ja przestrzegałam wszystkich reguł. Oczywiście przez dwa dni zasypiał sam po wielkich bólach a na trzeci dzień moje dziecko tak ochrypło, ze polec iałam z nim do lekarza. Takze na tym etapie dałam sobie spokój i dalej go noszę.
roma
2006-01-09
19:00:24
Email
...chyba nie doceniam tej wygody jaką mam przy usypianiu małego...ale kto wie..może mu sie jeszcze odmienić...Nie mam pojęcia od czego to jest uzaleznione...od usposobienia? A ból kręgosłupa? to rozumiem doskonale...bo z moim malcem nachodziłam sie i tak jak był mniejszy i marudził okrutnie...czasami tak było.Pozdrawiam...może tym razem sie uda, tego życzę...
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum