szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Jakie imiona brałyście pod uwage wybierając imie d


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
roma
2005-11-24
Email
Tyle jest teraz nowych, modnych imion, czy sie kierowałyscie wybierając właśnie takie a nie inne??? Jakie się Wam podobają???
maxim
2005-11-25
18:04:07
Email
Ja tez mam Mateusza. A miała być Oliwia
aśka
2005-11-25
19:43:50
Email
ja kierowałam się również nazwiskiem, chciałam aby pasowało, a że mamy krótkie wybierałam długie imię -Aleksandra, a właściwie od dawna podobał mi się skrót Ola. A drugiego imienia nie ma bo nie chcieliśmy (takie małe wydziwianie z naszej strony)Wiem, że kiedyś pewnie zmieni nazwisko ale jakby nie było przez spory okres swojego życia będzie żyła z teraźniejszym i fajnie żeby czuła się dobrze i aby jedno z drugim grało. Chłopczyk miał być Mateusz, podoba mi się też Szymon
roma
2005-11-25
20:10:58
Email
Znam mnóstwo Mateuszów malutkich i kilkulatków, to naprawdę bardzo popularne imię!!!! i do tego ładne:)
ola
2005-11-26
19:50:39
Email
przyłączam się...Chciałabym miec Mateuszka i Zuzię. Jeszcze nie znam płci mojej dzidzi. Pozdrawiam!!!!
Anula
2005-11-26
23:14:48
Email
Chłopiec miał być Rafałkiem, Aleksandrem (nie podobało się mężowi) albo Sebastianem. Dziewczynka Nikolą, Moniką, Dagmarą, Julią, Alicją, Patrycją, Kamilą, Izabelą, Anetą, Anią, Justyną. Ostatecznie jest Rafał Jacek i Nikola Maria. Drugie imiona dzieci mają po ojcu męża i mojej mamie (żeby było sprawiedliwie). W przedszkolu w grupie Rafała jest tylko jedno takie imię ale np. w grupie nowoprzyjętych maluchów w jednej grupie są aż 3 Nikole, a wydawałoby się, że to "egzotyczne" imię.
Anula
2005-11-26
23:17:04
Email
Przepraszam - nie Anią tylko Anitą (zjadło mi się "t"), bo przecież ja jesetm już posiadaczką jednego z najpopularniejszych imion w Polsce-brrr...
roma
2005-11-27
13:52:40
Email
Tak, tak Anulu imię Nikola jest też bardzo popularne. Podczas chrztu mojego Patryka chrzczonych było piecioro innych dzieci w tym dwie Nikole:))
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum