szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Pierwszy wózek


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
Maminka Madzia
2005-11-23
Email
Dziewczyny, mam pytanko. Czy któraś z was używała wózków firmy GRACO. Chodzi mi szczególnie o modele Quatro Tour, Quatro Deluxe oraz Ultima. Interesują mnie jeszcze opinie na temat wózków Tako, Inglessina (?) oraz Chicco. Będę wdzięczna za pomoc
majuska
2010-05-27
01:14:40
Email
Witajcie dziewczyny:) Nasza mała jest już z nami i nawet korzystajac z ładnej pogody mamy za sobą już pierwszy spacerek:) Spieszę zatem zdać relację z użytkowania wózka nie tylko po domu "na sucho", ale i w terenie:) Jak na razie sprawdza sie bez zastrzeżeń. Bardzo łatwo mi się go składa - radze sobie jedną ręką, a to praktyczne, bo w drugiej dzidzia. Gondolka moze nie jest jakaś ogromniasta, ale dla mojej małej w zupełnosci wystarcza ( a ma już 62 cm - taki klocek po tatusiu:) ). Na razie nie odpadły mi kółka czym często strasza, a chodniki u mnie są wyjątkowo "wyboiste". Wisienką na torcie natomiast jest duży kosz na zakupy, dzięki któremu nie muszę zabierać dodatkowych toreb i torebeczek:) Podsumowując: nie myślę o zmianie wózka, bo ten jest całkiem ok:)
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum