szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Pierwszy wózek


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
Maminka Madzia
2005-11-23
Email
Dziewczyny, mam pytanko. Czy któraś z was używała wózków firmy GRACO. Chodzi mi szczególnie o modele Quatro Tour, Quatro Deluxe oraz Ultima. Interesują mnie jeszcze opinie na temat wózków Tako, Inglessina (?) oraz Chicco. Będę wdzięczna za pomoc
Goga66
2005-11-23
15:03:48
Email
http://www.happymum.pl/forum/pok_wpis.php?id_dzial=1&id_tem=349&str_nr=1 tu masz dyskusję na temat wózków tj. w dziale ciąża chyba na 2 lub 3 stronie
Michalina
2005-11-23
15:41:28
Email
Ja mam spacerowke Chicco pick up i nie jestem zadowolona. Wozek ma 3 miesiące a juz skrzypi, koła same się blokują gdy wjadę w dziurę. Te małe skrętne kołeczka sa wygodne przy idealnie równych i płaskich powierzchniach, ale nie na naszych chodnikach. Nie ma jak duże, pompowane koła,jakie mieliśmy w Jędrochu, wózku głębokim.
Agucha
2005-11-23
16:05:09
Email
Potwierdzam ! My mamy wózeczek głeboki Jędrocha typ "pati" jest rewelacyjny właśnie na nasze polskie chodniki. Miękki, na paskach prowadzi się idealnie i świetnie amortyzuje dziurzyska w chodnikach. Polecamy Aga z Natalką :)
Kornela
2005-11-24
11:11:19
Email
Ja mam wózek Tako City Voyager i jestem zadowolona, fajnie się nim jeżdzi po naszych drogach. Jedyny minus jest taki że po złożeniu jest dość duży
Maminka Madzia
2005-11-24
11:59:05
Email
Kornela a czy nosidełko jest odpinane i czy spacerówka wygląda zgrabnie bo wszędzie są zdjęcia tylko wersji głęgokiej. My zastanawiamy sie nad modelem natalia , może będzie troszkę mniejszy
mewamac
2005-11-24
13:09:02
Email
Ja żywam Graco quattro deluxe. Rewelacja! Mam do niego też fotelik samochodowy z bazą. Fotelik można zamontować na wózku - superwygodne kiedy jeżdzimy na większe zakupy. jedyny mankament - nosidło wózka (miekka gondolka) jest dosyć małe, ale radzimy sobie, a niedługo i tak nie będzie już potrzebne - wózek zamieni się w spacerówkę:) . Prowadzi się świetnie!
Basia 26
2005-12-27
10:13:58
Email
ja właśnie planuję kupno Graco Quatro Deluxe. już go obadałam z każdej strony zarówno w internecie jak i w sklepie. super sprawa, podoba mi się :)
Kornela
2005-12-29
11:32:30
Email
Basiu a ile ten wózek Graco waży i jaki jest duży po złożeniu?
Basia 26
2005-12-29
13:23:09
Email
http://calineczka.pl/sklep/product_info.php?cPath=63_31_119&products_id=3035 na tym linku wszystko jest opisane. waga to 11 kilogramów. po złożeniu hm...oczywiście wymiary podwozia, a na wysokość to bardzo niziutki, jakieś 30-40 cm. ten system składania jedną ręką na prawde działa. po prostu wygoda niesamowita. polecam kupno. u mnie w sklepie kosztuje 950 zł
piekna_pani
2008-01-08
12:18:42
Email
Drogie Panie, od 13 miesięcy używam wózka Graco Quattro Tour DeLuxe i niestety muszę napisać, że pojazd ten ma wiecej wad niż zalet. Po pierwsze amortyzatory przy kołach są plastikowe (!!!) - co w moim przypadku przy bliskich spotkaniach z chodnikami skutowało już dwukrotnym oderwaniem kółek z przodu. Szczęście w nieszczęściu, że jedyny serwis Graco w Polsce jest w Krakowie, gdzie mieszkam. pan w serwisie powiedział, że taka sytuacja zdarza się nagminnie. Po kilku miesiącach użytkowania plastikowe elementy wózka zaczynają skrzypieć, jak jadę po wyboistym chodniku to słychac tylko mój wózek. Masakra! Po drugie siedzisko w spacerówce rozkłada się niby w czterech pozycjach, ale po pozycji całkiem leżącej jest dopiero taka prawie siedząca, która nie nadaje się dla mniejszego dziecka. Żeby mogło ono spać w tej całkiem leżącej na spacerze musiałam podkładać koce i poduszki, bo niuni głowa leciała na sam koniec wózka. To z kolei było w lecie, więc się dziecko pociło... Jakby była taka półleżąca, to załatwiałoby sprawę. Ponieważ jest to mój pierwszy wózek, nie brałam pod uwagę faktu, że dziecko w spacerówce jest tylko tyłem do osoby prowadzącej, co w wielu sytuacjach nie jest komfortowe. Jeśli będę kupować jeszcze jeden wózek wielofunkcyjny, muszę ten fakt wziąć pod uwagę. Podsumowując: mam wrażenie, że porducent wózka skupił się bardziej na zegarku i termometrze, niż funkcjonalności i wygodzie wózka. Na plus mogę zaliczyć niewątpliwie bardzo dużą ilość schowków (m.in. ten pod zegarkiem)oraz ogromny kosz na zakupy. Jednak mamom, które zastanawiają się nad kupnem tego wózka - nie polecam.
ciekawa
2008-01-08
13:56:27
Email
No cóz jak cos ma byc do wszytskiego to... a w Polsce panuje przeswiadzczenie jak sie kupi coswielofunkcyjnego to sie zapłaci mniej. W USA standardem jest kupowanie osobno gondoli osobno spacrówki.Ja mam tez wielofunkcyjny(samej gondoli nie ma w sklepach)a spacerówke i tak musze kupić;)
supermum
2008-01-08
14:18:27
Email
mamy wozek Volant Implastu. 3 w 1 .Był dość drogi. Czy warto? zdecyduj sama. Z gondoli byłam bardoz zadowolona. Jest chyba jedna z najwiekszych na rynku- w sensie ze duze dziecko si etam miesci :) a moja pociecha jest dosc dluuuga:) zdejmowane obicie, bezproblemowe czyszczenie, fajna budka z dołu dodatkowo mozliwosci odsloniecia- wtedy jest siateczka- to bylo przydatne bardzo przy upałach; regulowana rączka z piankowym obiciem- bardzo wygodna ( maż jest wyzszy a dzieki regulowanej- przegubowa raczce tez dobrze mu si eprowadzi wozek aaa i przy "zjezdzaniu" ze schodow daje wieksze pole manewru), fotleki samochowody tez ok chociaz tu "budka" jak na moj gust zbyt wiotka, ale za to jest okrycie na nozki; spacerowka mnie nie zachwyciła ale nie jest tez tak zle. Duzo pozycji do regulacji oparcia - w godnoli tez jest taka opcja ale wszystki 3 sa raczej siedzace niz lezace, wiec na poczatku nie przydaja sie), dodatkowa budka do spacerowki, okrycie z gondoli pasuje do spacerowki - na gumce dodatkowa powierzchnia na nogi, oczywisice moskitiera i folia od deszczu, ale za to maly i nie wytrzymaly kosz na zakupy- nam sie juz przeciera material- ociera sie o przednie kolo. wozek jest 3 -kolowy co jest mega wygodne, amortyzatory super sie spisuja, kulka duze pompoane, hamulec latwy do obslugi noga, po zlozeniu dosc duzy i tak jest stezaz wozka ale mozna sciagac wszystkie kolka ( z przedu to 3 kolko jest podwojne - co daje wieksza stablizacje), i gonaodle i spacerowke dzieki "klipsom" mozna montowac i przeodem i tyle do kierunku jazdy. pasy bezpieczenstwa w spacerowce to "arcydzielo"....beznadziejny system monotwania ich- nie moglismy na to wpasc wiec trzebabylo jechac do sklu i pytac. podobno nie bylimsy jedynymi pytajacymi:) ale pasy spisuja sie ok. jest bariera jak dziecko siediz ale troche ciezko ja sie sciaga, to pod nozki jest regulowane. hmmm chyba tyle. :)
noemi
2008-01-08
19:48:25
Email
my mamy mistrala s teutonii i powiem, ze jestem super zadowolona. sprawdził nam się w każdej sytuacji
puciowa
2010-03-09
00:13:25
Email
Ja z serwisem Graco nie miałam żadnych problemów. Kupiłam wózek w sklepie kolorino. Koło mi się poluzowało i oddałam wózek z karta gwarancyjną i paragonem zakupu. Na Graco jest normalnie 12 m-cy gwarancji, ale na Quattro Tour Duo, który ja mam 2 lata gwarancji. Sklep zgłosił reklamacje do dystrybutora, który ocenił, że wózek podlega gwarancji i odesłał produkt do sklepu. Podobno w wyjatkowych sytuacjach dostaje sie produkt zastępczy. Poinformowano mnie, że czas naprawy to max. 2 tyg., ale u mnie były to dokładnie 3 dni. Miło, szybko i profesjonalnie - dlatego polecam. A z wozka Graco jestem bardzo zadowolona.
majuska
2010-03-30
18:52:33
Email
my dosłownie parę dni temu kupilismy quatro tour deluxe, bo wszystkie koleżanki-mamy mi go polecały, a poza tym on zajmuje niewiele miejsca, a my gnieciemy sie w kawalerce:(. wybraliśmy zielono-groszkowy i w pełni wyposażeni czekamy na dzidzię:) a w ogóle pani w sklepie mnie zaskoczyła, bo powiedziała, że kupując coś graco wspomagam fundację "mimo wszystko" anny dymnej. to chyba dokupie coś jeszcze:)
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum