szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Herbatka,a kupka?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
ADA
2005-11-23
Email
Wiem,że było już o kolorach kupki.Moja Oliwka robi troche zielonkawe,a praktycznie nic w diecie nie zmieniłam.Dopiero od początku tygodnia wprowadzam nowe produkty.Zastanawia mnie,czy na kolor kupki moga miec wpływ herbatki owocowe np.z dzikiej róży,malinowa ,jabłkowa?
roma
2006-01-14
19:57:36
Email
A karmisz także piersią? Być może coś zjadłaś, nie wiem może cos wypiłaś co mogło zaszkodzic dziecku...?
mloda_
2006-01-14
21:41:54
Email
Właśnie o to chodzi, ze juz od dawna nie karmie piersia. Nie wiem juz co robic, bo boje sie, zeby nie miala znowu tego Rotavirusa. W tamtym miesiacu bylysmy w szpitalu, ale gdyby to byl ten wirus, to tez by strasznie wymiotowala i miala goraczke, a u niej tylko ta biegunka. To jest najgorsze ze lekarz tez nie wie od czego. Powiedziala ze jak sie nasili, to zeby ja przerzucic na humanke. Caly czas odrzucam ja od zupek, bo ciagle cos jej jest. Czlowiek tak chucha i dmucha, a zawsze jak nie urok to sraczka( jak to sie mowi) Pozdrawiam i prosze o Wasze zdanie!
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum