szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Herbatka,a kupka?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
ADA
2005-11-23
Email
Wiem,że było już o kolorach kupki.Moja Oliwka robi troche zielonkawe,a praktycznie nic w diecie nie zmieniłam.Dopiero od początku tygodnia wprowadzam nowe produkty.Zastanawia mnie,czy na kolor kupki moga miec wpływ herbatki owocowe np.z dzikiej róży,malinowa ,jabłkowa?
Goga66
2005-11-23
11:35:23
Email
ADA ja już nic nie wiem. Bez względu na moją dietę Zuza w ciągu dnia potrafi zrobić od pomarańczowej do zielonej i rzadkiej jak licho. Ja już głupieję. Częściej zresztą robi fatalne kupy. Załamka
Agucha
2005-11-23
16:10:01
Email
Moja Natalka ostatnio robiła takie zielenizny że po prostu szok nawet śluzowate były strasznie juz nie wiedziałąm co robic prawie nic nie jadłam - prawie bo jadłam dużo jabłek pod rozna postacia, gotowane, surowe, dzem z jablek i kompot i wiecie co jak odstawilam jablka to kupki w ciagu jednego dnia zrobily sie piekne i zolciutkie , wiec moze tez u waszych malenstw jabluszka wywoluja takie sensacje . Pozdr.
Goga66
2005-11-23
16:49:22
Email
Ja właściwie z owoców jem tylko banany :( Jem wędliny, pieczywo, kurczaka i gotowane warzywa. Powidła śliwkowe. Pije soki. I karmi czasem. Herbatę. Kawy nie. Czasem pozwole sobie na coś słodkiego. Ale ostatnio też już prawie nie. Już nie wiem, co robić. Bakterii ani pasożytów nie ma, badaliśmy kał. Te kupki strasznie odparzaja jej pupkę, bo są kwaśne :(.
ADA
2005-11-23
16:51:04
Email
Agucha zjadłam 2 tygodnie temu jogurt jabłkowy,ale tak długo dawałby znać?Kiedys gdzies czytałam,że po prostu dziecko"sie czyści".Przed chwilą zrobiła małą kupkę,żółciutka,ale lekko śluzowatą.GOGA masz rację-załamka.
ADA
2005-11-23
16:58:31
Email
Goga,a ile ma twój maluszek,bo moja Oliwka ma 2 i pół m-ca.Pediatrzyca ją badała i stwierdziła,że brzuszek jest ok. i jak nie ma krwi w kupce to ok.Może jeszcze raz ją nawiedzę?Dodam,że mala jest uśmiechnięta i żywiołowa.
Goga66
2005-11-23
17:47:38
Email
Zuzia ma 5,5 miesiąca i ostatnio miewa krew w kupce. Pediatra powiedziała, że to dlatego, że zbyt rzadkie kupki mogą podrażniać śluzówkę. To może być też krew z odbytu :( Badania raz ją wykazują, raz nie
ila
2005-11-24
14:16:55
Email
moja ola(4m)robi podobnie jak Zuzia Gogi, wszystkie kolory, czasem krew,czasem bardzo brzydka, często rzadka, tylko po marchewce jest rzadziej i jest gęsta, ale teraz mała mi kaszle i jest przeziębiona i nic jej nie podaje oprócz mleka. A z moją dietą już nie cuduje, bo nie było widać różnicy, unikam tylko nabiału, ale nie na 100%, chociaż jogurciki i serki mi się marzą. A słodycze to moja słabość!!!
Goga66
2005-11-24
14:34:39
Email
Moja Zuzia niestety odmówiła jedzenia marchewki :( Nieopkoją mnie te kupy. Żaden pediatra nic mądrego na ten temat nie powiedział :(
ADA
2005-11-24
20:18:29
Email
Dzisiaj Oliwka zrobiła już kupeczkę trochę lepszą.Była żółciutka.Zobaczymy dalej.
Nika
2006-01-02
12:45:50
Email
Witajcie dziewczyny!Zielone kupki najczęściej są powodem zmiany pokarmu,jeśli tylko maluch jest radosny i nie okazuje oznak choroby nie należy się zbytnio martwić.Goga myślę ze jesteś drastyczna z tą dietą,powinnaś jeś wszystko tylko z umiarem i nie przesadzać z posiłkami.Ja karmię mojego malca piersią i dokarmiam butlą, jem wszystko(pieczone mięso,słodycze,piję słabą kawę itd)i malcowi nic nie jest.
Nika
2006-01-02
12:52:20
Email
Gdy nasz synek się urodził to martwiliśmy si bo potrafił nawe nie zrobić kupki przez 5dni,a jaka była radość gdy pojawiła się kupka nie sądziłam że można się tak cieszyć z kupki.teraz robi jedną czasem 3 dziennie,są żółte.Robił zielone kupki gdy podawaliśmy mu mleko NAN,myślałam że nestle ma dobre produkty a jak potem rozmawiałam ze znajomymi to ich dzieci też nie mogły jeść produktów tej firmy.Gdy zmieniłam mu mleko kupki znowu sa żółte.
roma
2006-01-12
17:51:06
Email
Patryk zaczął robić zielone kupki jak zaczęłam mu podawać sok jabłkowy i jabłuszko z kleikiem.
roma
2006-01-12
17:56:44
Email
Niko..co dziecko to nowa opowieść..bo np. ja od samego początku podaję dodatkowo Patrykowi NAN i nigdy nie robił zielonych kupek ani nie miał większych problemów [jak to bywa normalnie u takich maluszków ]z robieniem kupki...Dopiero teraz są zielone kiedy zaczęłam mu podawać jabłuszko...Tak więc ja będę chwalić...pozdrawiam!
roma
2006-01-12
17:58:22
Email
tzn. jak to bywa u takich maluszków miał lużniejsze kupki kiedy karmiłam go wyłącznie piersią i jak ząbkował...
mloda_
2006-01-13
22:01:40
Email
witam, chcialam sie was cos zapytac, mojej niuni niedawno przebily sie zabki i w tym samym czasie dostala biegunki; poszlam z nia do lekarza a ona powiedziala ze to niemozliwe zeby ta biegunka byla od zabkowania; w takim razie od czego, jak przestalam jej podawac zupki i deserki? juz trwa to tydzien, a podaje jej caly czas lakcid.
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum