szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - to jest forum dla kobiet a nie dla facetow


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
mala
2005-11-16
Email
wiec sie tomek wynos sie nikt cie tu nie che,myslisz ze jak jestes facetem to wszystkie babki bda ci od razu uodpisywac na twoje glupie pytania...wynos sie.To smutne ze zona ci umarla ale idz sie pocieszac gdzie indziej,bo tutaj cie nie chcemy.
ADA
2005-11-16
20:24:04
Email
Hej Mała,czy ktos Cie kiedyś walnął w łeb,bo wydaje mi się,że przydałoby się.Nikt ci nie każe tu zaglądać.Z twoich wypowiedzi wynika,ze jesteś kompletnie niedojrzała,a Tomkowi to możesz tylko pozazdrościć,bo ty moja droga to chyba jesteś kompletnie zdesperowana.Czyzbys nie dawała sobie rady,bo my i Tomek również radzimy sobie doskonale i się wspieramy.Idź Sobie Gdzie Indziej!!!
MoNiSiA
2005-11-16
20:25:08
Email
Eh...mała, kimkolwiek jesteś żałuj co napisałaś, bo pewnie nie zdajesz sobie sprawy jak mało inteligentym zwierzątkiem jesteś, przepraszam za obrazę ;)
Julia
2005-11-16
20:44:37
Email
No nie, znowu jakąś "małą pierdołę" tu przywiało? O ile pamiętam, Admin usuwa idiotyczne wypowiedzi? A ta chyba taka jest, delikatnie mówiąc. No więc?? Popieram prośbę Kyji. A Ty Tomku się nie przejmuj, bo my wszystkie naprawdę chcemy Ci pomagać, na ile tylko możemy. Zresztą tak samo jak sobie wzajemnie. Poza tym z facetami na forum jest ciekawiej! Nie ma niezdorwej atmosfery, spowodowanej obecnością samych bab ;o)
agnieszka74
2005-11-16
20:55:09
Email
Monia te przeprosiny to nie dla "małej" ale chyba dla tego zwierzatka ...hehe
sylwetka
2005-11-16
21:35:37
Email
Od niedawna na nowo zaczęłam śledzić wpisy choć nie dopisywałam swych wypowiedzi aż do tego idiotycznego prowokującego wpisu. JA sylwetka głośno krzyczę NIE!!! Panowie zostancie tu i błagam nie unoście się honorem bo to nie pierwsza i nie ostatnia prowokacja na tym forum. Nie unikniemy tego a możemy ignorować. Nie przejmujcie się. Większość jest za Wami i dla Was i Waszej pomocy.Serdecznie pozdrawiam.S.
z...ielony
2005-11-16
21:43:59
Email
Ja tam zostaję... choćby dla Elizy i Dominiki... no i... dobrze mi tu :) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MoNiSiA
2005-11-16
21:45:47
Email
Tomku, więc i Ty też zostań :) Będzie z...ielonemu razniej ;) Pozdrawiam
Adam
2005-11-16
22:26:15
Email
Mala? To forum nie jest równiez dla idiotek!!!!!!!
Anula
2005-11-16
23:03:53
Email
Aż brak mi słów... Też uważam, że ktoś podszył sie pod Małą i chciał nas (lub Tomka) sprowokować. Cieszę się że dołączyli do nas Panowie i niech czasami nie uciekają.
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum