szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - to jest forum dla kobiet a nie dla facetow


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
mala
2005-11-16
Email
wiec sie tomek wynos sie nikt cie tu nie che,myslisz ze jak jestes facetem to wszystkie babki bda ci od razu uodpisywac na twoje glupie pytania...wynos sie.To smutne ze zona ci umarla ale idz sie pocieszac gdzie indziej,bo tutaj cie nie chcemy.
tomek
2005-11-16
11:40:37
Email
dobrze,przepraszam,ze wam przeszkadzalem swoimi pytaniami...wiem ze byly glupie,juz mnie tu nie zobaczycie,przepraszam raz jeszcze.
Basia
2005-11-16
12:10:23
Email
Wydaje mi się, że to jakieś głupie żarty, bo kto mógłby napisać coś takiego. Ale jeżeli nie to kto dał ci prawo wypowiadać się w imieniu wszystkich "babek" z forum? To raczej takich osób tu nie chcemy.
Goga66
2005-11-16
12:13:30
Email
tak to nie dość, że głupi, to jeszcze okrutny żart. Każda z nas zadaje takie "głupie" pytania, bo jak się jest pierwszy raz rodzicem, to się naswet prostych rzeczy nei wie.
Aśka
2005-11-16
12:17:09
Email
A CO TO ZA IDIOTYCZNY ŻART ?! Prosiłabym bardzo nie wypowiadać się w moim imieniu!!!
Aśka
2005-11-16
12:18:04
Email
ktoś chyba próbował podszyć się pod "Mała"
Michalina
2005-11-16
13:38:33
Email
Wpis malej to czysta prowokacja. Nawet nie odpowiadajcie na takie posty :)
z...ielony
2005-11-16
13:51:53
Email
"Tomek" nie jest jedynym facetem na forum. A nawet jeżeli jest to czysta prowokacja to proszę bardzo, ja nie zamierzam milczeć. Jestem ojcem, ojcem bliźniaczek a tu zdaje się dużo się pisze o dzieciach, nie ?? A jeśli ktos nawet zadaje głupie pytania to się na nie nie odpowiada, nie ?? I prosze mi tu nie psioczyć na facetów, bo na tym forum niejednego się nauczyłem i niejednego dowiedziałem. Nie chcę się unosić męską dumą ale tu nie chodzi o "kobiety - faceci" a chyba o dzieci, nie ?? Wypraszam sobie takie zarty na takim forum. A czepiać się należy owszem, ale tych co katują dzieci :((((((((
Michalina
2005-11-16
13:59:51
Email
Jesteśmy tutaj po to żeby sobie pomagać. W końcu na początku wszyscy byliśmy ... zieloni :). Dla mnie nie ma znaczenia czy poradę uzyskuję od mamy czy taty i tak samo chętnie służę swoją radą mamie, jak i bardziej czy mniej zielonemu tacie :) Pozdrawiam wszystkie mamy i tatusiów też.
Anna
2005-11-16
14:28:24
Email
No, nie to już czysta bezczelność!!! Widzę, że mała wzięła sobie za punkt honoru zepsuć miłą i przyjazną atmosferę tego forum. Jeśli chodzi o mnie to myslę, że właśnie to jest super,że mogą tu zaglądać mamy i tatusiowie i w ogóle wszyscy którzy szukają porady lub mogą nią słuzyć innym. Szkoda tylko ze trafiają też tacy , którzy potrafią tylko krytykować innych (to bardzo delikatne określenie).
Doti
2005-11-16
15:04:08
Email
Ta mala to jakaś oszołomnka. Idż sobie gdzie indziej, bo tu nikt cię nie chce!!!!
kalina
2005-11-16
15:26:07
Email
Na takie coś nie można pozwolic by jedna bezrozumna kretynka zepsuła tak sympatyczna,niemalze rodzinna atmosferę Tomek wracaj !Ty masz te same problemy co ja !
Goga66
2005-11-16
15:31:08
Email
Ktoś się podszył pod "Małą". Mam nadzieję, że Tomek jest na tyle rozsądny, że nie rozstanie się z nami. Internet ma to do siebie, że każdy może wejść na takie forum i wpisać sobie, co sobie chce. Jakiś skończony głupek postanowił sobie zrobić zabawę naszym kosztem. A Zielony ma rację - forum o dzieciach nie dotyczy tylko matek. Zdarzają się sytuacje, takie jak Tomka a i inne, gdzie matka jest, ale nie zajmuje się dziećmi, bo nie chce czy nie może i cały trud spada na ojca.
agnieszka74
2005-11-16
16:42:15
Email
Ja nie bede pisac to co mysle na temat "małej"....Nie bede sie wyrazac...
Ale juz ja bym jej powiedział.....
agnieszka74
2005-11-16
16:44:21
Email
zjadłam "a" na koncu..hehe
Tomek nie przejmuj sie przypadkiem tą "baranią głową" ..
Jestesmy z Tobą !!
kyja
2005-11-16
19:46:05
Email
ale 'gwiazda"!!!!Adminie, proszę o reakcję-blokadę jej wypowiedzi!!!!!!
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum