szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Krew w kupce


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
Goga66
2005-10-28
Email
Dziś odebrałam wyniki Zuzi. Ma 4 miesiące. Okazało się, że w kale jest krew. Lekarka sugerowała, że może mieć alergię na białko krowie a ja chociaż nie jem przetworów mlecznych ostatnio pozwalałam sobie na sporo czekoladowych ciastek. Macie jakieś doświadczenia?
kyja
2005-11-06
17:46:24
Email
Niestety, Micho jest obciążony-mąż jest uczulony na pyłki, jako dziecko był uczulony na nabiał, ja jako dziecko na jajka, truskawki.Nawet teraz rzadko jem jajka-niezbyt dobrze czuję się po ich zjedzeniu ( uczucie ciężkości na żołądku, niezależnie od sposobu przyrządzenia jajka). Mam tylko nadzieję,że u Micha nie dojdzie do tzw. korowodu alergicznego, chociaż okazało się,że jest uczulony na ryby:-((tydzień temu dałam mu do spóbowania pieczoną rybę-1,5 h po zjedzeniu zrobił kupkę-niestrawione jedzenie i tak przez następne 5 dni:-((plus, oczywiście wysypka na buzi i sucha skórka na łydkach;-(((((tak mi go szkoda!!!do tego jest drobny i zrobił się chudy;-((((
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum