szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Dziewczyny doradźcie mi coś bo już nie wiem....


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,
Napisano: Treść:
Agata
2005-01-22
Email
Znów Sarunia i znów jedzenie. Otóż tak jak zaleciła nam pediatra odciągam mleko i podaje małej w butelce. ale nie wyrabiam -ona ciągle ma mało, a ja nie mam co odciągać...nie nadążam. Wczoraj np. było (robię statystykę dla lekarza): o 1.20 wypiła 80, o 5.20 - 100, o 7.20 - 80, o 8.30 - 20 mil.rumianku (bo tak się darła, że dopoiłam ją rumainkeim), o 11.00 - 70, o 15.30 - 100, o 20.00 - 95 (i tu nastąpiło wieczorne darcie się wniebogłosy) o 20.40 dopoiłam ją rumiankiem - wypiła 50, moment spokoju i krzyk wniebogłosy, o 21.00 dostała 40 mleka wypiła i krzyk, ssanie piąstek, szukanie cyca, o 22.40 dostała 50 poczym chyba zaspokoiła swój apetyt bo usnęła i spała do 3 rano - wtedy wypiła 50 i spała do 5.15 - tu wypiła 60 i czuwała z lekkim przysypianiem do 8.40 - a tu moje drogie pochłonęła 120 mleczka i myślicie że to konieć...NIE!!!!! O 9.40 Dopoiłam ją 40 mil. rumianku. Przez godzinę na siłe ją usypiałam (lulanie, noszenie, wózek). Teraz zasnęła. Nie wiem czy 1-miesięczne dziecko może aż tyle jeść. Położna nastraszyła mnie, że mogę rozepchać jej żołądek. Ale co ja mam zrobić jak ona jest wiecznie głodna???????? Nie nadążam z odciąganiem pokarmu. Praktycznie odciągnę, nakarmie ją, chwila przerwy i muszę już odciągać następną porcję - a tu niestety nie ma z czego....Próbujemy z mężem dodzwonić się do innego lekarza, bardzo dobrej pani neonatolog i chcemy umówić się na prywatną wizytę i poradę co robić??? Ale niestety nie możemy jej narazie zastać. Dziewczyny co wy o tym myślicie? Chyba przyjdzie mi ją jednak dokarmiać sztucznie, ale nie wiem jakim mlekiem. Parę dni temu dostała dwa razy NANA 1 wzbogaconego w żelazo i wymiotowała. Jak kiedyś dostała kilka razy NAN HA 1 wszystko było dobrze. Poradźcie mi coś...bo już naprawdę nie wiem co robić.
marek
2006-12-23
20:25:52
Email
chetnie pomoge przy nadmiarze mleka w piersiach jak i przy pobudzeniu laktacji[zapłace]
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum