szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - Wiosna a zakupy


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
sylwia
2005-04-29
Email
Hej dziewczyny!!!Czy też macie cos takiego,że wiosną wpadacie w szał zakupów -ciuszków? Mnie cos takiego straszne zawsze opęta, ze wymieniłabym całą garderobę, najchętniej nawet z szafą, ale niestety kończy sie zawsze na jednym lub dwóch fatałaszkach. Uwielbiam torebki, więc co roku na wiosna jest jedna obowiązkowo. A wy?
Goga66
2007-03-30
12:44:08
Email
Wiesz Kamilu, nie będę może dobrym doradcą, bo modę olewam. Zazwyczaj słyszę, że jestem fajnie ubrana ale to nie ma nic wspólnego z modą tylko tym, ze noszę, to co lubie a czasem ma to i po 15 lat jeżeli się nie zniszczy. Buty wyglądają fajnie - ja bym je nosiła :) Myślę, że człowiek naprawdę dobrze wygląda w tym w czym się odbrze czuje, co jest dobrane do osobowości. Oczywiście zdarzają się ludzie pozbawieni gudstu lub kompletnie stylu ale to już inna sprawa.
Kamila
2007-03-30
12:49:24
Email
Goga, ja też lubię to co nie modne ;) tylko chodzi mi o to, czy one się są zbyt stare hihihi wiesz kiedy ja je kupiłam?? Na studniówkę :) 9. lat temu!
pinkie
2007-03-30
13:24:30
Email
Te buty mają fason jak te do tanga, a obecnie taniec jest na topie (zwłaszcza tango), więc sa to absolutnie modne buty! Sama bym takie chciała, ale nie wytrzymuję na obcasach dłużej niż godzinę.
aneta76
2007-03-30
22:56:48
Email
Kamila mam prawie identyczne, tyle że ze skóry. Kupiłam 4 lata temu w Ryłko i ostatnio widziałam je u nich na półkach. Też się właśnie zastanawiałam, czy ujdą, bo kupiłam spódnicę do pracy i nie tylko, a butów na obcasie nie chcę nowych kupować, bo nie przepadam, poza tym do piaskownicy i na plac zabaw nie bardzo. Ale będę na okazję ubierać i potem do pracy od września. Także śmiało wskakuj w butki, bo są fajne i he he MODNE...
katka
2007-03-30
23:17:48
Email
Kamilo,najwazniejsze,zeby tobie sie podobały i zeby były wygodne. Prawda jest taka,ze jak czasami wizę dziewczyne ubrana od stóp do głów w najmodniejsze ciuszki,to stwierdzam,że paniena wygląda jak klaun. Bądź soba.
Goga66
2007-04-01
21:14:50
Email
Moje ukochane buty ze sztucznego zamszyku kupiłam ze 20 lat temu i niestety muszę je zmienić, bo ostatnio już na bankiecie zobaczyłam, że się tenże zamszyk brzydko powycierał :( Gdzie ja kupię takie fajne buty? Buuu:(((( A obcas to pewnie kilka razy stawał się po drodze modny i niemodny ;) Ale się nie przejmuję - w końcu na sobie widzę buty od góry, hehe a klasyczne czułenka bez sdodatkowego zapięcia nie wchodzą w grę, bo jak tylko przestaną cisnąć natychmiast zsuwają mi się ze stopy (mam dość wąską i słabo wyrobioną pietę). Te moje ukochane butki mają tak śmiesznie, ozdobnie zrobione cieniutkie gumki do podtrzymania buta a i tak lata temu na Sylwestra tak machnęłam nogą, że but pożeglował w przestrzeń niemalże wybijając obcasem oko jednemu panu :)
Kornela
2007-04-02
09:53:39
Email
Gosiu to masz ten sam problem co ja, wszystkie buty co są na wkładanie są mi za szerokie i wyskakują :-((( szkoda bo niektore są takie fajne ale ja mam za szczupłe stopy
Kamila
2007-04-02
11:26:55
Email
Dziękuję Wam kochane za tyle odpowiedzi! Szczerze mówiąc, to męczy mnie wysoki obcas... lubię sportowe ciuchy, buty... ale od czasu do czasu trzeba się poświęcić i włożyć coś eleganckiego, np. na święta ;) gdy już jestem zmuszona iść na imprezę (dużo mam firmowych, z kontrahentami) to buty mam na sobie do godziny 24. później balujemy bez :)
Goga66
2007-04-03
10:18:14
Email
Ja też, mimo skąpego wzrostu :) chadzam na płasko a wyższy obcas od wielkiego swięta. Jeżeli już dzień pochodze, to potem na 3 miesiące mam spokój, bo na samą myśl niedobrze mi się robi :) W ogóle wolę bardziej na sportowo niż elegancko. Nawet do letnich sukienek lubię zakładac sandały w bardziej sportowym stylu a wspaniale czuję się w górach w stylu "do chodzenia po górach" chociaż przy tym wszystkim lubię i sukienki byle nie z falbankami i, jak już elegancko to elegancko w superprostocie
ewelinka27
2014-10-30
09:59:05
Email
Ja też mam tak nie tylko wiosną, ale największy kłopot mam ze spodniami. W sumie najchętniej noszę legginsy jak te http://www.tivesti.pl/modne/spodnie-i-legginsy.html i to najchętniej takie czarne albo ala jeans i nie wiem czy to pasuje do każdej sylwetki czy raczej zainwestować w takie z prostymi nogawkami?
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum