szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - Wiosna a zakupy


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
sylwia
2005-04-29
Email
Hej dziewczyny!!!Czy też macie cos takiego,że wiosną wpadacie w szał zakupów -ciuszków? Mnie cos takiego straszne zawsze opęta, ze wymieniłabym całą garderobę, najchętniej nawet z szafą, ale niestety kończy sie zawsze na jednym lub dwóch fatałaszkach. Uwielbiam torebki, więc co roku na wiosna jest jedna obowiązkowo. A wy?
Agata
2005-05-02
13:36:52
Email
Nie wierzę....dziewczyny...co wy???? Zakupów nie lubicie??? Ja lubię sobie coś od czasu do czasu kupic....Sylwia...torebki uwielbiam...Ale ostatnio to tylko bym ciągle Saruni kupowała. Takie słodkie rzeczy są dla maluszków...że trudno się oprzeć. W sobotę jadę na giełdę ciuchową do Tudzyna k/Łodzi i tam się zamierzam okupic. Normalnie tam na giełdzie to kupie dwa razy tyle ciuchów co u nas w sklepach (chodzi o cenę, na giełdzie są o połowe niższe niż w sklepach). Jeżdze tam dwa razy do roku i za ok.400-500 zł. jestem okupiona na conajmniej do zimy!!
Agata
2005-05-02
13:37:36
Email
Miało być Tuszyna k/ Łodzi
mati81
2005-05-02
22:34:08
Email
Hej Agatko ja też byłam w Tuszynie, chociaz jestem z Poznania to opłacało mi się tam jechać i tak zaoszczedziłam bo było połowe taniej jak w moim miescie:) wybiore się tam jak tylko będe mogła:-) czyli dopiero jakoś na wiosnę;( pozdrowionka
anaisia
2005-05-03
09:02:47
Email
Hej Sylwia, ja mam tak nie tylko wiosną... I niestety moje ulubione Solar i Zara nie należą do najtańszych i nigdzie nie sprzedają za pół ceny:(
sylwia
2005-05-03
10:36:49
Email
Masz racje, Anaisiu, niestety solar nie sprzedaje w Tuszynie, ani za połowę ceny. A szkoda.
kyja
2005-05-15
18:22:46
Email
hej dziewczyny!nie lubię mieć dużo ubrań, bo zaraz je rozdaję;-)rzadko kupuję:zawsze znajdzie się coś pilniejszego do kupienia;bardzo trudno jest mi coś sobie wybrać-bardzo marudzę i nie zawsze wiem czego chcę.Za to od torebek jestem uzależniona;-) walczę z tym-jeśli torebkę ostatnio używałam rok temu, to oddaję, to samo z ubraniami.Bardzo lubię kupować sobie różne dodatki do 1 lub 2 kompletów ubrań. I uwielbiam wygodę;-)))zawsze byłam abnegatką jeśli chodzi o modę-teraz, na szczęście, właściwie wszystko jest modne;-)))ale się rozpisałam;-))2 tygodnie temu kupiłam sobie białą sukienkę w Orsay-u i białą marynarkę w First:-))
MoNiSiA
2005-05-25
16:34:03
Email
Słyszałam właśnie że w łodzi i jej okolicach są najładniejsze hurtownie ubrań. Szkoda że nie pomyśleli o tym w Szczecinie ;( Może kiedyś też się wybiorę na takie większe zakupy nie patrząc na podróż, pewnie się będzie opłacało :) Pozdrawiam.
Dagmara
2005-05-29
23:31:22
Email
niedawno otwarto nowe hale w Nadarzynie koło Warszawy. tam miedzy innymi zaopatruja sie ci ktorzy handluja na miejskich halach targowych.Hale te nazywaja sie Maximus i polecam bo wybór ogromny,ceny przystepne a zakupy w komfortowych warunkach. Jezdze też z mężem do Rzgowa k/łodzi-niedaleko Tuszyna. (jestem z Radomia wiec w oba te miejsca mam niedaleko)
/
2006-04-07
09:13:00
Email
/
pinkie
2006-04-07
09:29:27
Email
Hej dziewczyny! Szczerze Wam współczuję. Ja nie miałam nigdy bóli migrenowych, więc nie wiem co to znaczy. Natomiast przyszło mi coś do głowy, doświadczyłam pare lat temu czegoś interesującego. Byłam u znajomej i właśnie wtedy głowa mi po prostu pękała z bólu (pewnie miało to zwiazek ze skokiem ciśnienia).Powiedziałam jej o tym, a ona zaproponowała mi zabieg Reiki. Okazało się, ze jest Mistrzem Reiki. Stanęła za mną , układała swoje dłonie nad moją głową, przyciskała w różnych miejscach. Nagle poczułam jakby cos oblokowało się w mojej głowie i zaczeło krążyć na nowo. Nie mogłam w to uwierzyć, ale ból zupełnie zniknął. Potem długo mi znajoma opowiadała, jak znosi różne bóle, również migrenowe, czasami potrzeba kilka zabiegów. Kiedyś, tuż przed ważnym egzaminem strasznie się przeziebiłam. Poprosiłam ją o zabieg, chodziłam do niej codziennie przez 3 dni i właśnie tyle trwała moja choroba. Po trzech dniach ani kataru, ani innych dolegliwości. Może sie to Wam wyda śmieszne, ja tez nigdy bym nie uwierzyła, gdybym nie doświadczyła. Może jest to jakaś alternatywa dla leków, zwłaszcza dla kogoś, kto chce karmić piersią. Oczywiście trzeba trafić do osoby z dyplomem, a nie do jakiegos szarlatana.
pinkie
2006-04-07
09:30:22
Email
Przepraszam, to miało być w innym wątku...
Kamila
2007-03-30
12:33:05
Email
Dziewczynym mam do Was pytanie, tylko nie śmiejcie się... otóż mam stare buty, w sensie stare, bo dawno kupione :) nie są zniszczone... otóż: są z zamszu (wklejam fotki, żebyście doradziły) chodzi mo o to, czy w takich butach jeszcze nie wstyd wyjść??? Tylko proszę odpowiedźcie szczerze! Ten obcas, chyba już w takich się nie chodzi, co??? Osobiście nie przepadam za butami na obasie, ale kupiłam ostatnio fajną spódniczkę i nie chciałabym kupywać kolejnych butów do kolekcji w których nie chodzę...

Kamila
2007-03-30
12:33:22
Email
..

Kamila
2007-03-30
12:33:37
Email
..

ciekawa
2007-03-30
12:41:42
Email
A czemu nie:) Jak wygodne to co stoi na przeszkodzie-masa zamszowych z okragłymi noskami w sklepach a te pasuja w sam raz. Ja kieruje sie i tym co mi sie podoba a nie moda-musiał bym wymieniac buty co roku(mam ich sporo) a na to mnie nie stac.
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum