szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - Sprzęt do ćwiczeń w domu


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
Julia
2008-03-29
Email
Hej, mam pytanie do dziewczyn, które znają się trochę na takim sprzęcie, mają w domu albo chodzą na siłownię. Zastanawiam się nad kupnem takiego sprzętu, w grą wchodzi orbitrek albo wiosła. Chcę schudnąć, ale nie wyrabiać jakoś mocno mięśnie, najbardziej zależy mi na brzuchu, oczywiście na reszcie (nogi, biodra) też. Który z tych dwóch sprzętów będzie lepszy? I na którym przyjemniej się ćwiczy? A może polecacie w ogóle coś innego? Liczę na Wasze opinie. Ciekawa zwłaszcza na Ciebie! ;o)
Julia
2008-04-08
10:06:45
Email
Monia wielkie dzięki za info :o) Widzę, że każdy kto ma ten sprzęt go poleca. Ja na razie się wstrzymuję, bo to jednak spory wydatek, a teraz jak jestem na wychowawczym to zarabiam 0 zł :o( Niestety. Ale ćwiczę sobie brzuszki codziennie i zamówiłam sobie na allegro twistera, podobno fajnie wyszczupla talię, biodra i uda. Zobaczymy. Pozdrowienia dla Ciebie i Nikosia!
Basia.26
2008-04-09
12:06:49
Email
ja nie widz sensu, zeby Julia miała rezygnowac z basenu(który uwielbia) na poczet aerobiku (który jej nie odpowiada). ja jestem zdania, ze basen wspaniale wpływa na miesnie, sylwetkę i jest ogólnorozwojowy, daje przy tym większe zadowolenie niż monotonne wzmacnianie jednej partii mięśni. sama lubie aerobik, chodze na wzmacnianie, ale jest taka wyćwika, że cieszę się, że mam już to za sobą;) też jestem zwolenniczką ćwiczenia "do zabicia" jednak uwielbiam pływac i wiem, że jeśli tą godzine na basenie Julia spedzi aktywnie, to mięśnie napracują się solidnie. do tego połknieta pół godz wcześniej l-karnityna powinna zrobic swoje:) lubię też siłownię, pamiętam jak rok temu po miesiącu kupiłam jeansy 2 numery mniejsze!! stepery, rowerki, orbitreki, twister i laweczka- to moje ulubione przyrządy. na atlasie ćwiczylam z konieczności, bo wypada też rekami pomachać. też teraz chcę kupić orbitrek, nie mam już tak blisko siłowni. myslę, ze to świetny zakup. jak schodzę z niego to po prostu padam z nóg, jestem umordowana na amen... i to mnie cieszy:)
Basia.26
2008-04-09
12:16:06
Email
http://www.allegro.pl/item340113971_nowosc_prof_orbitrek_ergom_raty_fv_gwarancja.html myślę o czyms takim. więm, ze im cięższe koło zamachowe-tym lepiej.
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum