szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - do kosmetyczek lub znawczyń tematu


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
pinkie
2007-11-16
Email
Czy są jakies przeciwskazania do przebicia uszu u ciężarnej?
Kamila
2007-11-20
10:19:47
Email
Pinkie, gratuluję!!! Kurcze, dobrze, że tutaj zajrzałam, bo pewnie bym się dowiedziała jak zwykle na końcu! Życzę dużo zdrówka!!! A róznica wieku między Twoimi szkrabami będzie prawie taka sama jak u mnie, zobaczysz bąble się pokochają :-D
Basia.26
2007-11-22
07:44:42
Email
Pinkie, jacie, suuuuper, gratuluje :) i dzidzi i kolczyków;) hihi a ja tez ostatnio już myślałam, że bedzie u mnie drugi maluszek, bo.. jakie to prozaiczne guma pękła w dniu obliczeniowo-płodnym... potem nawet poczułam lekki zal, że jednak nie... ;) ale tobie życzę powodzenia :)
pinkie
2007-11-22
10:47:15
Email
Dzięki ;) Mnie nic nie pękło, tylko po 3 latach starania o TOMKA, nie wierzyłam ze jesteśmy aż tak płodni i że to tak łatwo przyjdzie.
kyja
2007-11-29
08:46:59
Email
Pinkie, gratulacje!!!!troszkę zazdroszczę Ci tej dobrej nowiny:-))))
pinkie
2007-11-29
12:29:23
Email
Dziękuję jeszcze raz. A tak wracając do tematu. W sobotę miałam przebite uszy (nieprofesjonalnie - przez dentystkę ;)) Wczoraj zdjełam kolczyki na noc i dziś już nie mogłam jednego włożyć z powrotem. Jakby trochę zarosło. Dopiero kolezanka mi musiała lekko poświdrować. Jak długo mam nosić te kolczyki bez wyciągania? aż się wszystko zagoi? Nie robią mi się jakieś straszne rany, tylko miejsce przedziurawione jest wypukłe - jakby strupek się w środku zrobił.
karolina
2007-11-29
13:42:35
Email
Pikie nie zdejmuj kolczykow dopoki sie nie zagoi calkowicie i obracaj kolczykiem jakby sie cos dzialo to przemyj woda utleniona,ja mialam uszy przeklute jak mialam chyba 10 lat,przekluwala mi ciocia z jednej strony miala przylozone ziemniaka surowego i przebila zwykla igla brrr co to byly za czasy,teraz w zyciu bym tak nie dala,druga dziurke w uchu przekluwala mi kosmetyczka kilka lat temu i kompletnie nic mi sie nie dzialo ale ja naleze do tych osob na ktorych wszystko pieknie sie goi.
bea1978
2007-11-29
14:18:03
Email
Pinkie jak przebijałam córce uszka to kosmetyczna powiedziala, że zmienic kolczyki można dopiero po 4-6 tygodniach o ile nic sie nie dzieje. W międzyczasie nie wyciagac! Przemywałam małej uszka spirytusem kosmetycznym, jednak babrało sie dosc mocno i kupiłam masc taką na gojenie ran. Od razu pomogło i zmieniłysmy kolczyki na nowe ale u nas to trwalo prawie dwa miesiace.
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum