szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - Poród naturalny - co wam się przydało??


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
21Aneta
2007-04-05
Email
Wiem, że podobne tematy gdzieś tu są.. no ale muszę sie doradzić. Moja przyjaciółka, która jest w ciąży dała mi zadanie- mam sporzadzic jej liste rzeczy, które musi kupić dla maluszka i dla siebie, do domku i do szpitala. I zrobiłam juz z pamięci całą listę... Ale ja rodziłam przez cesarkę, nie miałam wiec nacięcia krocza. I tu moje pytanie - co sie przydaje po porodzie naturalnym? Co powinna kupic dla siebie, żeby jej sie dobrze rana goiła? Albo czym powinna myć krocze, żeby było ok? Dodam, że moja przyjaciółka alergicznie reaguje na wiele płynów do higieny intymnej. Może znacie jakieś delikatne płyny albo inne środki do przemywania? No i co poza tym... poduszka profilowana pod pupe... co jeszcze??
aniaR
2007-04-14
09:47:55
Email
a do kąpieli dla maluszka mydło lub płyn ja używam oilatum jest super a na macięte krocze robiłam sobie okłady z riwanolu.pozdrawiam
pinkie
2007-04-14
21:35:38
Email
O jesu, Basia , poryczałam się własnie ze śmiechu, świetnie napisałaś. Ja też miałam problem z tą przeklętą torbą, ale na szczęście położna postawiła mi ja na łóżku, zebym sobie wzieła wszystko, co potrzebne ;)
Basia.26
2007-04-17
17:37:47
Email
pinkie ciesze się, ze nie tylko mnie doskwierała zaradność męza ;) hehehe
kasiarys7
2007-04-19
14:28:50
Email
czy wszyscy faceci są tacy dowciapni.Mój mąż też cisnął moją torbę pod łóżko tak daleko ,że jak przyszedł na drugi dzień to sam był zdziwiony i leżał na podłodze.To tak na wszelki wypadek żeby nikt się nią nie zainteresował-może on myślał że po porodzie to my świeżo upiczone mamy ćwiczymy skłony i wypady pod łóżko.hihihi.Ja rozumiem,że trzeba ćwiczyć ale tak odrazu na podłodze pod łóżkiem.
kasiarys7
2007-04-19
14:34:38
Email
Zapomniałam napisać że ja miałam c.c.tak jak ty 21Aneta i Basia26.pozdrawiam mamuśki z ciętymi brzuszkami....pozostałe mamusie też...
dodka591983
2007-05-04
12:55:19
Email
Bardzo polecam masc POLSEPTOL na jodynie dosc obficie smaruje sie rane i szwy, ktora je natluszcza, przez co nie ma problemu z chodzeniem siadaniem czy toaleta.Ja dzieki tej masci w ogole nie odczuwalam zeby cos mnie ciagnelo napinaloitd. pelny komfort.
Basia.26
2007-05-30
12:57:10
Email
przypomnialam sobie, że mnie sie tez przydala... opaska na włosy... jejku, co ja bym bez niej zrobiła:)
Magdalenka
2007-06-06
04:35:45
Email
mnie bardzo brakowalo pomadki ochronnej do spierzchnietych ust. nie zapomnijcie pomadki!
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum